Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szükségem lenne már...

Nagyon szükségem lenne már egy legjobb barátra, akire mindig számíthatok. Nincs valaki, akinek szintén kellene? 15L

Figyelt kérdés

Kell valaki, akiben megbízhatok, aki mellett önmagam lehetek ... és ugyanez fordítva is.


Budapestiek előnyben.(3ker.)


2010. okt. 19. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkinek igazi barátja. Gondolj csak bele, ha 10millióan vagyunk és mindenkinek lenne 1 barátja akkor szinte mindenki ismerné egymást.
2010. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem volt...
2010. okt. 19. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak volt, akkor az nem volt igazi barát, az igazi barát mindig az marad. Ha a legbunkóbb ember vagy és ott van melletted, ha kihasználod és még mindig ott van, na azt hívjuk igazi barátnak.
2010. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát.
2010. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De az volt ... ne ítélkezz, amíg nem tudod a körülményeket.És ha meg kihasználom, és bunkó vagyok vele, akkor nem igaz barátság, mivel akkor én hol lennél igazbarát..?!


Kutyám az van, semmire nem megyek vele.

2010. okt. 19. 19:48
 6/11 A kérdező kommentje:
*lennék.
2010. okt. 19. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát van kutyád. Akkor viszont nem értem a kérdésed. Egy kutyára minden illik, amit a kérdésedben felvázoltál. Sokkal jobban, mint bármelyik emberre...
2010. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert hiába mondom el neki a problémáimat, nem tud tanácsot adni.Hiába hívom fel(már itt kezdődik a probléma, mivel kutyának nem igazán akad telefonja.-.-), nem tud gyorsan jönni, hogy megvigasztaljon, ha baj van.Vagy csak egyszerűen hogy együtt nevessünk.
2010. okt. 19. 20:04
 9/11 anonim válasza:

Ha érdekel írj nekem privátban és megadom az msn-em.


Viszont: 16 éves vagyok, és nem legjobb barátot keresek, mert bár nincs, nem is lenne rá időm...meg általában válogatós vagyok emberekkel kapcsolatban.

Sokat járok a 3,ker-be a szali miatt (talán tudod, hogy mi az)

De ha érdekel akkor tényleg írj, mert talán jóban leszünk.

2010. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha gondolod, én barátkozok veled:) 18/L Irhatok?:)
2010. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!