Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Videó filmnézőt keresek?

Videó filmnézőt keresek?

Figyelt kérdés
Eddig a you-tubot néztem de vállalhatatlanná vált a reklám döppingje miatt.Igaz,itthon már a csapot is félve nyítom meg a reklámhadjárat miatt amit azért nyomnak ezerrel,hogy megvámoljanak minket.Ez a troger youtub helyett keresek másik filmnézőt.Biztos létezik másik csak én földi halandó nem igazán vagyok jártas ebben,ti biztos jobban.Az értelmező szótárban a nem ismeri az oldalakat címszó alatt az én nevem szerepel.Szóval melyiket érdemes felkeresni ahol nem rapliznak a reklámblokkoloért?
2023. nov. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Youtube a fő videós platform. Hiába van mellette 5 másik oldal is, ha senki nem oda tölti fel a tartalmait. Ha konkrétan filmet keresel, más illegális megosztókon reklámok hadán kell átkattintani, mire jó szar minőségben találsz egy feltöltést.

Ha havi 1700 forintot sajnálsz a reklámmentességért, akkor állj össze egy családi csoportba 5 emberrel, és akkor havi 450 jön ki az ára. Ha ennyiért sem vagy hajlandó a végleges reklámmentességért, akkor menthetetlen a helyzet.

2023. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.# Ez is egy megoldás,de belegondoltál már abba,hogy minden más oldalon is a reklámokkal bombáznak és fizess azért,hogy békén hagyjanak?A havi jövedelmem pocséknál és pocsékabb és abból talán kifutná havonta a reklám kiváltás.Ja, értem,nem vagyok fityiszes bérenc se kitartottja,így akkor mehetek a levesbe?

Kösz a választ!

2023. nov. 5. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem veszed figyelembe, hogy egy szolgáltatást veszel igénybe, ami nem ingyenes - a reklámnézés váltotta ki a fizetést mindig is, ezért cserébe ingyenesek az oldalak. Ha nem vagy hajlandó sem fizetni, sem reklámot nézni, az oldalak nem fogják hagyni a további használatot egy ponton túl, ezt kezdte most ez a Youtube kényszeríteni. Majd sorra jön a többi is. A politikát nem tudom minek kevered bele.
2023. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Google is a Fudesz uralma alatt áll? Nem tudtam. Évek óta előfizető vagyok. Nincs reklám, jobb felbontás a HD tartalmaknál.
2023. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Használj add blockert, ingyenes, meg van oldva. Ha nem tudod, hogy hogyan tudod letölteni, akkor írj rám privátba és segítek.
nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Használtam a reklámblokkolot,azaz,Adblock Plust,erre ez a youtube feldobott egy ablakot,hogy távolitsam el a reklámblokkolot mert addig nem indul el a film.Leállitottam és agybafőbe nyomta a buta reklámjait.Ma vissza kapcsoltam és már nem dobálja a hűlyeségét mert a reklámblokkoló fenntartója pert inditványozott a youtub ellen.Már tettek máris valamit mert majdnem olyan jó az oldal mint volt.Gondolom nem akartak a nyakukba egy elvesztett pert.
nov. 9. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem perelte be a Google-t, ők viszont perelhetnék a reklámblokkolókat, mert kárt okoznak. Emiatt történt meg az a kiegyezés, hogy a Google fizet az Adblock Plus-nak, hogy engedje át a reklámjait, így mindketten jól járnak. Te nem, ezért írják, hogy ne azt használd, hanem az uBlock Origin-t.
nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a goglot perelték be, a youtubot
nov. 9. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!