Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a Gyakori...

Hol tudom megnézni a Gyakori kérdések - es értékeléseimet? Úgy értem, hogy engem hogy értékeltek.

Figyelt kérdés

nov. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kinyitod a Gyakori kérdések-et, akkor a bal felső sarokban Az Üzeneteid alatt, lejjebb, megtalálod a "Toplistás helyezéseid"-et. Erre kattints rá és megkapod az utóbbi 30 nap alatti helyezéseid. Ha akarod tudni, hogy az egyes kategóriákban hányadik vagy, akkor kattints rá valamelyik kategóriára.

Az utolsó oszlopban megtalálod a pontjaid változását, ha rákattintasz a kék háromszögre.

nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

„Úgy értem, hogy engem hogy értékeltek.” Téged nem lehet értékelni; a gyakoris tevékenységeid közül kizárólag a válaszaid tudják értékelni.

A megírt válaszaid a „Megválaszoltjaid”-ban gyűlnek. Ott azoknak a kérdéseknek a listáját látod, amelyekre választ írtál. Alapesetben „Az utolsó válasz dátuma” sorrendben vannak rendezve, ezt átválthatod „Kérdés kiírásának időpontja” sorrendre. Mindkét sorrendben a legutóbbiak vannak fent.

Ha értékelés van a válaszodnál („A te válaszod”): láthatod, amennyiben hasznosnak lett értékelve (50%-100%), akkor zöld körben, ha nem hasznosnak (0%-49%), akkor piros körben van a százalék. A százalékot tartalmazó körre kattintva megnézheted, hogy hányan és hogyan értékelték. Balról jobbra sorrendben történtek az értékelések; a zöld kör azt mutatja, hogy az értékelő hasznosnak, a szürke kör azt, hogy félig-meddig hasznosnak, a piros pedig azt, hogy nem hasznosnak értékelte. A körökben az értékelők (esetleg jogosultsági szintjei szerint korlátozott) értékelési százalékai vannak; eszerint vannak súlyozva az értékeléseik, amelyek a válasz értékét adják.

nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!