Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen használható képfeltöltő...

Milyen használható képfeltöltő oldalak léteznek most? Ide szeretnék majd képet belinkelni. (?)

Figyelt kérdés
nov. 11. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Több tucat van, egyből találtál volna több találatot is, ha csak rákeresel a "képfeltöltés" szóra és kipróbálod őket.
nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván rákerestem. A képfeltöktés.hu, ami nekem pár éve bevált, de az állitólag megszűnt.
nov. 11. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy oldalnál sem garantálható, hogy örökké megmaradnak a képeid. Bármikor megszűnhetnek, ha nem tudják fenntartani a szerverköltségeket, vagy nem tudják kordában tartani a feltöltött tartalmakat.

Ha olyan szempontból keresel, hogy minél tovább (évekig) elérhetők legyenek a képeid, akkor egyik sem lesz rá alkalmas. A saját fiókod felhőtárhelyei (Google Photos, Onedrive) a legjobbak erre.

Ha pedig csak random képeket akarsz megosztani ami hónapig is elég ha látható marad, bármelyik képfeltöltő megfelel rá a találatokból.

nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elég ha 1-2 napig marad. Semmi extra.

nov. 11. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
A kephost.net pofonegyszerűen működik, jó ideje használom, egyszer sem volt gondom vele.
nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösszi
nov. 11. 20:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, most próbáltam ide gyk ra képfeltöltés. Hu oldalról képet felrakni. Nem engedi...
nov. 15. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan oldal. "kepf.... .eu" végű van, az egyetlen amit itt tiltanak, sikerült kifognod. Használj másikat, a többi okés.
nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kephost.net miért nem jó neked? Ctrl+V-vel rátettem a képet, a Feltöltés gombra kattintottam, majd a Direkt link (Teljes méret) feliratnál arra, hogy Másolás vágólapra. Íme: [link]

Tallózással is lehet meglévő képfájlt választani.

nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A képfeltöltős tűnt legegyszerűbbnek, meg azt használtam régebben. De így hogy leírtad ez sem bonyolult. Köszi akkor ez már csak beválik.
nov. 15. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!