Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a család...

Mit csináljak, ha a család miatt nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Soha nem tudom hétvégente kialudni, magam, mert a családom korán felkel, és elkezdi a napot. Beszélgetnek, van hogy reggeliznek is, ehhez ugye pakolásznak, és erre felébredek. Valami tippet keresnék, hogy hogyan zárjam ki ezeket a zajokat és tudjak tovább aludni
nov. 11. 23:54
 1/5 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Mennyire korán? Hidd el, hosszabb és tartalmasabb lesz a nap. Munkára is könnyebb lesz felkelni. Éjfél után aludni kell!
nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj füldugót.Nekem segített amikor éjjeles voltam és reggel mentem aludni.
nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Magyarázd ezt el olyanoknak, akik egész héten dolgoznak vagy túlóráznak, és a hétvége lenne az egyetlen lehetőségük kipihenniük magukat. A kérdésre válaszolva valóban a füldugó lehet jó megoldás, bár nekem erről sok fogalmam nincsen, mivel ha én alszok, akkor akár bombát is robbanthatnak mellettem, arra sem ébredek fel.
nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucifer-666 ***** válasza:

#3 ilyen nincs. Lehet korábban lefeküdni. Más is dolgozik és nincs ezzel problémája. Inkább a családnak kell magyarázni.

Ha meg az élet a munkáról és alvásról szól csak, azt be kell fejezni. Mármint a munkát.

nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Aláírom, hogy szubjektív és elfogult lehettem. Lehet korábban lefelküdni? Persze, csak akkor legyen az összes házimunka, és minden más is helyettem, miközben kidolgoztam a belem. Nem beszélve a tanulásról, amit munka mellett folytatok. Ott is vannak ám elvárások.
nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!