Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unják még a Retró rádiósok...

Nem unják még a Retró rádiósok, hogy mindennap ugyanaz azok a számok szólnak többször is? Nekem már annyira unalmas, hogy inkább mást hallgatok.

Figyelt kérdés

nov. 12. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojnak rá.A kívánságműsorba sem kérhetsz számot,csak üzenhetsz.Tiszta gagyik.
nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem retró zenéket játszanak, már inkább nem hallgatom őket. Nagyon gagyi lett.
nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha nem csak a híres számokat játszanák, hanem egy előadótól, bandától az átlagos 9 albumból szinte bármelyik számokat. De lehet akkor nem hallgatnák annyian ezeket a rádiókat. Ha megnézed amiket játszanak, az összes az amit 2000 előtt játszottak a diszkókban. 30 évig szinte ugyan azok mentek a diszkókban is
nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallgatom már őket. Főként Bochkorér miatt, nekem egyáltalán nem szimpatikusak. Bochkorék előtt szerettem a rádiót. És egyetértek a #3-al
nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért feltenném a kérdést, hogy más rádióknál ez másképp van? Nem. Ugyanazokat az értéktelen számokat ismétlik. És nem vagyok nagy rádióhallgató, reggelente munkába menet szoktam hallgatni, hogy el ne aludjak, csak a negyvenedik alkalommal hallgatni valami elcsépelt szart nem épp szórakoztató dolog.
nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is tettem már fel ilyen kérdést, mert irodában muszáj Retrot hallgatnom, mert a kollégák azt szeretik.

Legszívesebben lerúgnám a rádiót, annyira unom, hogy minden nap ugyanaz a 30-40 szám megy. Ráadásul mindenkitől a leghíresebb 1-2 szám. Fel nem tudom fogni, hogyan képesek emberek minden nap hallgatni ezt a szutyok rádiót.

Azt meg végképp nem értem, mit esznek az emberek Bochkoron. Egy borzasztóan korlátolt, tájékozatlan ember jó nagy arccal. 60 évesen is ezt óvodás szintű gúnyolódó "humort" nyomja.

nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem abból van nagyon elegem hogy csak ezt az 1 Justin Timberlake számot játszák. Pedig ez elött is voltak számai.

https://www.youtube.com/watch?v=ru0K8uYEZWw

dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem az idegesít hogy nem adnak Blue, Tlc, Destiny's Child, Sugababes. Számokat.
márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!