Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emelt angol èrettsègi?

Emelt angol èrettsègi?

Figyelt kérdés

Elèg nagy lelki problèmàim vannak a napokban, ès sajnos elvesztettem minden lelki erőm...akàrmihez szeretnèk hozzà kezdeni èrzem nem tudok.


Egyetlen egy napot sem kèszültem emelt angolra, van b2-es nyelvizsgàm, szerintem jòl beszèlek angolul.



Vèlemènyeket tudnàtok mondani hogy mire kèszüljek? Hallottam hogy vannak nehezen vàlaszolhatò tèmakörök, szemèlyes tapasztalatok èrdekelnek.



Habàr 1 napom maradt, nem sok remènyt làtok màr de èrdekelne.



Köszönõm


nov. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán első körben a magyar helyesírás szabályait kellene elsajátítanod, aztán jöhet az idegen nyelv.
nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mr nyelvtan tanàr szemèlyesen. Te biztosan minden helyzetben tökèletesen, hiba nèlkül írsz mert te nem vagy ember nem hibàzhatsz.


Egy dolgot nem èrtek, minek tolod ide a képed ha normális választ nem tudsz adni? Ettől boldogabb lettél, okosabb lettél? Jobban tudsz magyarul? De őszintén mondd el szeretném tudni hogy a magad fajta emberek miért lelki örömüket ebben...



Az a vicces hogy pont erről beszélgettünk tanárommal valamelyik nap hogy interneten még a legbolondabb ember is magyar nyelvtan tanár...úgy látszik igaz is.

nov. 13. 01:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Lelik*
nov. 13. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, attól megnyugszol.:D Sem nyelvtantanár nem vagyok, sem pedig tökéletes. Ha van egy B2-es nyelvvizsgád, és jól beszélsz angolul, akkor miért akaszthatna meg bármi emelt érettségin?
nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon silàny beszòlàs....

Szerintem mindketten jobban jàrtunk volna ha egyàltalàn nem szòlsz hozzà...mert a kèrdèsemre èrtelmes vàlaszt adni nem tudtàl...


Legközelebb kèrlek ne kommentelj olyan alà, amiről fingod sincs, ès nincs jogod beszòlni helyesìràsi hiba miatt mert mint ahogy mondtad nem vagy nyelvtan tanàr, s ha mèg az is lennèl sincs jogod engem kijavìtani, vagy bàrki màst mert mindenki emberből van ès hibàzik nèha napjàn.


Ezt vèsd jòl az eszedbe.


Mondja ezt egy 18 èves szinte mèg gyerek gyanìtom egy 30 èvek vègèn jàrò fazonnak. 🙂

nov. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!