Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Beteg vagyok. Nagyon...

SOS! Beteg vagyok. Nagyon könnyű fizikai munkát, vagy bármilyen szellemi munkát keresek. Érettségim van. Alkalmi munkák is érdekelnének. Győrben élek. Nincs autóm. Van valamilyen tanácsotok a munkakereséshez? KÖSZÖNÖM!

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:

kert gondozás(fűnyírás,favágás, metszés,ültetés)

takarítás,bébiszitter,időseknek segítséget nyújtani.pl bevásárolni ,megfőzni,takarítani.ezeket biztos eltudod vállalni.Érdeklődj a munkanélküliben,vagy reklámozd magad újságokon keresztül,vagy csinálj saját kezűleg szórólapokat.

2010. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

talán nem adtam jó tippeket vagy vmi könnyebbre gondoltál??

azt is tudni kellene hogy fi vagy nő vagy és milyen betegséged van,ami esetleg hátráltat a munkában.gondolok itt arra hogy gerincsérved van,ugye akkor nem emelhetsz nehezet és a hajlongás sem épp egészséges.szóval akkor várom az infókat.

2010. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi !!! 29 éves fiú vagyok és egy ismeretlen izombetegségem van, keveset bírnak az izmaim és fájnak.
2010. okt. 23. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, tanító szakra jártam, megbízható, értelmes vagyok.
2010. okt. 23. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akkor vmi olyan munkát kellene keresned ami nem megerőltető a szó szoros értelmében ,olyan helyre gondoltam ahol irodában lennél és fő munkatársad a számítógéped lenne.Azt az izmaid sem sínylenék meg jobban és munkád is lenne.De biztosat tényleg a munkanélküli tud mondani.Vagy reklámozd magad,hogy mihez értesz és a betegségedből kifolyólag ülő munkát vagy könnyű fizikai munkát tudsz csak végezni
2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor miért nem tanítasz??Az sem megerőltető hm??:)
2010. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
betonozás xD
2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak 1 évet jártam tanító szakra, majd folytatom valószínűleg februártól. Köszi a válaszokat !
2010. okt. 25. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
és vmi irodai munkára nem gondoltál??
2010. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindegyiket én írtam kivéve a ROAAD válaszát,ha gondolod írj privit.
2010. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!