Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik,hogy az embernek csak...

Létezik,hogy az embernek csak az megy be a fejébe ami érdekli vagyis csak azt tudja megtanulni?

Figyelt kérdés
Vagy ha az ember nem tanulja meg vagy jegyzi meg azt ami nem érdekli de kötelező lenne,akkor buta?

2023. nov. 13. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Én már öreg vagyok" megint csak a kifogások... Konkrétan 70 éves nyugdíjast is láttam már egyetemi vizsgán. Senkit nem érdekel, hogy téged érdekel-e a tananyag, ez nem kívánságműsor. Ha pedig nem vagy képes elvégezni, akkor lásd be ezt a tényt, és ne hisztizz. Az érettségi egy alap ahhoz, hogy olyan dolgokat tanuljon az ember, amiket szeretne. Persze nem muszáj, meg lehet élni fizikai munkából is.
2023. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/


De nem érted,hogy sose akartam egyetemre járni?Az nem nekem való.Hát az emberek legtöbbje fizikai munkából él csak elárulom neked is lehet muszáj még az életben fizikai munkát végezni sose tudhatod.Ne nézd le azokat az embereket.Azt én leszarom,hogy őket érdekli e ,hogy engem mi érdekel engem az érdekel,hogy ne szart tanuljak amire semmi szükségem sem lesz a jövőben.

2023. nov. 14. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!