Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet csinálni?

Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát vettem a kolosyn a lipóti pékségbe 2 kókuszos rudat,és bogár volt a közepébe,szerintem meg is ettem belőle véletlen egy kicsit,furcsáltam miért van ilyen fura ize. szerintem vissza megyek és bejelentem nekik.menjenek a p*csába.

nov. 14. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészségügyi problémád nem lesz belőle. Van egy élelmiszer biztonsági limit, ami például megengedi, hogy adott mennyiségre eső termékben mennyi rovar és egyéb maradvány lehet. Ha csak abba belegondolsz, hogy a gabonasilókban ott vannak a rágcsálók amik nyilván bele is szarnak a búzába, nem fogja azt neked senki szemenként újraválogatni, az bekerül a lisztbe is. Arányaiban ez olyan kevés, hogy nem veszélyes fogyasztani. Szintén a növényen lévő rovarokat ugyanúgy betakarítják és bekeverik.

[link]


A te eseted is kellemetlen, és nyilván nem szándékos, de előfordulhat ilyesmi. A bolt legfeljebb elnézést kér, és kapsz egy ingyen kókuszrudat ha még bírja a gyomrod. Ha bejelenteni akarsz, akkor panaszkönyv, hogy nyoma is legyen. És viccen kívül remélhetőleg megvan a cucc vagy valami bizonyíték is róla, mert ez így bemondásra nehogy rágalmazás legyen.

nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg a nébihnél tehetsz róla bejelentést, de szerintem nem ér annyit az egész. Legfeljebb kimennek szétnézni, aztán nem találnak majd semmilyen szabálytalanságot. Ez ilyen, el tudom képzelni, hogy nem lehetett kellemes élmény, előfordulhat ilyen. Amíg csak egy egyszeri esetről van szó, addig nem fognak komolyabban vizsgálódni. Legfeljebb ne vásárolj ott többet.
nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!