Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesterzsébeti Technikum?

Pesterzsébeti Technikum?

Figyelt kérdés
A kérdésem azoknak szól akik esetleg oda járnak; szerintetek jó suli? Ti szeretitek? Milyen a közösség? A válaszokat előre is köszi :D

2023. nov. 16. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Engem az oktatás ágazat érdekelne ott, ha valaki azt tanulja és írna róla néhány mondatot, hogy jó-e, mi a véleménye róla stb, azt megköszönném
2023. nov. 16. 13:14
 2/4 anonim válasza:

Szia!

2. évem az iskolában, és azóta is kedvelem. Persze, mivel a saját iskolámról van szó, ezért úgymond "buzdítanom" kellene mindenkit, hogy idejöjjön, de majd mindenki eldönti magának, hogy milyen, a leírás szerint. :D


Szerintem családias hangulatú, 8.-osként is ezt éreztem, mikor voltam nyílt napon.


Nekem megfelelő iskola, mivel hamar beilleszkedtem és komfortosan éreztem magam egyből, hogy ide járhatok.


Van sok általam kedvelt tanár, de kb. a felük közülük szerintem nem fog tanítani az oktatási ágazatosoknak.


Nem mindenkire igaz, illetve lehetségesen béna érv is, de amit a legjobban utálok, az a tömegközlekedés az iskolához.


Vannak szakkörök, közülük a legkedveltebbek a néptánc és mazsorett, ha ezeket lehet annak nevezni.


Évente hirdetnek sítábort.


Testnevelés órákhoz jól fel vannak szerelkezve, emellett szeretem a konditermüket.


Remélem tudtam segíteni!

nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2. vagyok!

"Van sok általam kedvelt tanár, de kb. a felük közülük szerintem nem fog tanítani az oktatási ágazatosoknak."

Kiegészítve, hogy ne legyen félreértés, biztosan kedvelhetők azok is, akik a mostani oktatási ágazatosokat tanítják, de nem ismerem őket, így nem tudok beszélni róluk, meg egyébként se. :D

nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam nyílt napon és amúgy nekem is nagyon szimpi volt az iskola is meg az ott tanulók és a tanárok is kedvesnek tűntek. Köszi a választ :D
nov. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!