Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok üzenetet...

Miért nem tudok üzenetet küldeni embereknek instán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az instagramon kb nem enged senkinek üzenetet küldeni, csak annak aki követ engem, és én is őt. Eddig az illető profiljánál a "követés/követed" opció mellett jobbra ott volt az "üzenet" rész, és gond nélkül rá tudtam írni bárkire, még akkor is ha nem követ, és én se őt, de már nincs ott, és sehogy nem tudok ráírni olyan emberre aki nem követ (Érdekes módon van 1-2 ember akinél tudok és nem követem és ő se engem, de az 1000 emberből max 1) 2-3 napja ráírtam 7 emberre, és azután történt ez.


Letöröltem utána újra letöltöttem, de az se segített, beállításaim és végig néztem, ott se nagyon találtam semmit.


Nagyon meghálálnám ha tudna valaki segíteni aki tudja mi a megoldás erre, mert fontos lenne.


Mi lehet a probléma?



nov. 18. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!