Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen lehengerlő különlege...

Van ilyen lehengerlő különleges képességed?

Figyelt kérdés
A fenti kérdést szarkasztikusan kérdezem. A saját gondolataimmal el tudom érni, hogy elkeseredett és szomorú legyek és azt is, hogy vidám. Oké nyilván mindenki képes erre, de úgy is, hogy nem történik semmi? Na ez már ritkább. Tegyük fel, hogy van 6 órám és jó kedvel megyek be, majd nem történik semmi csak végigmennek az órák és a 3.óra utánra elérem azt a saját agyammal, hogy szomorú legyek és azt érezzem, hogy semmi nem fog sikerülni és mindenki utál. Aztán bumm vissza. Durva mi? :P
2010. okt. 20. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kretén, ezt én is megtudom. sőt szerintem mindenki..
2010. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
aha én is. de néha elég csak egy tárgyra vagy személyre gondolnom,és az leszek :D
2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
énis képes vagyok erre a hiperszuper képességre
2010. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos időnek el kell tellenie az állapotváltások közt. Jó lenne agysebésznek lenni, érdekes. Első: kettőnk közül te vagy az idiótább.
2010. okt. 20. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, a szomorú az már megy, folyamatosan, most tanítsál meg a vidámosra :S :(
2010. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17:35

Azt neked kell kialakítanod. Nekem az egóm edzetlen, nincs középút, egyszer baromi nagy, másszor a kisebbnél is kisebb. Folyamatosan dolgozom rajta egy szereppel amit magamra erőltetek. És igen, élvezem. :)

2010. okt. 20. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
most te azthiszed hogy vmi hihetetlen nagy guru vagy:D nemvagyaz...:D ezt mindenki megtudja csinálni alap emberi tulajdonság, hogy tudjuk befolyásolni a hangulatunk.. de ezek a kis....logikusnak kikiálltott gondolatmenetek aranyosak...:D nagy filozófus lesz belőled..:D grt:D
2010. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19:56

Nem vagyok nagy guru. Csak olyan állapotba kerültem ma, hogy másodpercek alatt képes voltam irányítani. Gondoltam ezt megosztom. De ha neked az jött, le, hogy azt hiszem, hogy az vagyok, akkor miért ne? :P

2010. okt. 20. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezt másokkal is meg tudom tenni! :)


pl:

- Anyu szeretlek!

- Én is kicsim!

- Akkor nem baj hogy kivettem a fiókból a csekkekre félretett ötvenezret, és vettem két csizmát?


És íme, anyunál kész a hangulatváltozás! :)

A többi embernél is hasonlóan működik (nálad nagyobb, erősebb emberekkel ne játszd, mert nem várt következményekkel járhat).

2010. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

20:32

Nagyobb? Azaz magasabb? Olyanból kevés van. :D

De nyugi csak azokkal szoktam szívózni akiket érdekesnek találok.

2010. okt. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!