Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakad ki már nektek papírzacs...

Szakad ki már nektek papírzacskó, vagy ablakos papírzacskó, amit pékárúhoz lehetett a boltban használni? Esetleg többször ugyanabban az üzletben?

Figyelt kérdés
nov. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kepzeld, olyan is volt hogy az utcan megbotlottam! Meg mar tobbszor elofordult hogy eleredt az eso es megaztam!
nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cameroon ***** válasza:
Persze elég gyakran. Baromira nem jó irány ez a zöld politika.élhetetlenné teszik a világot
nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es a gond, hogy ugyanabban a boltban ez volt a második alkalom és az automata kasszánál. és a kérdés lényege az lenne, hogy mennyire gyakori és van-e bolt, amiben egyszerűen silány a csomagolóanyag ..

De közben rájöttem, erre itt nem fogok választ kapni. A boltot meg nem akartam megnevezni, mert lehet én voltam a peches.

nov. 27. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És az már a múlt, amikor minden zacskó és szatyor szakad. Ha nem téglát teszel bele, vagy nem pskolod mwg erőszakkal, hogy széthasadjon, a pékáru tömeget kibírja.
nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt gondom papírzacsikkal.


De pl barbárabb húgom kezei közt mindegyik szakad kb.


Nem tudom mi a fenét csináltok.


Megfelelő használat és bánásmód. Persze nem mindenkiben természetes ez a két tényező.


Tesóm egy fiókot se tud becsukni csapkodó hangok nélkül.

nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!