Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lélegeznek papírzacskóba?

Miért lélegeznek papírzacskóba?

Figyelt kérdés
Több filmen láttam, hogyha valaki pánik/hisztéria/idegrohamot kap, egy papírzacskóba ki-be lélegzik, utána megnyugszik. Miért van így? És valóban megnyugtató, mert akkor beszerzek egy párat :(
2010. febr. 8. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hülye,fogyatékos amerikai hisztéria a papírzacskóba lihegés!Nem más,mint hogy látványos legyen hogy az illető levegőt vesz!Vagy ez papírzacskó nélkül nem megy???
2010. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
tényleg,micsoda hülyeség
2010. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon is van értelme ennek
2010. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki pánik rohamot kap az hajlamos arra,hogy kapkodja a levegőt és az sem túl jó ha hirtelen ennyi oxigén jut a szervezetbe mert ettől nem nyugszik meg az illető.

A zacsi abban segít,hogy ezt kontrollálja,normál adag jusson a szervezetbe.

Elég fél-egy perc és álltalába lenyugszik az illető.

2010. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is láttam több filmben. Egyszer ki fogom próbálni, úgyis itt van vagy ezer zacskó.
2010. márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Aki nem engedi meg magának, hogy elvesszen a kontroll, az nem szorul ilyenekre. Az alapállapotod a válasz.
2010. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az biztonságot ad.
2012. febr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!