Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki tdna nekem mondani idézete...

Vki tdna nekem mondani idézeteket a barátságról?

Figyelt kérdés
pls ne linket:D
2010. okt. 20. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátok olyanok, mint a jó nyalóka. Csak tovább tartanak
2010. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kértem hogy szeress, azt sem hogy gondolj rám. Ha nincs szívedbe írva nevem, hiába is mondanám!


A barátság aranyfonal, mely ha egyszer elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad!

2010. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátok olyanok, mint a melltartó, mindig közel állnak a szívedhez.
2010. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
“Mindenki hallja, hogy mit mondasz, a barátok meghallják azt, amit mondasz, de az igazi barát figyel arra is, amit nem mondasz ki.” (Szókratész)
2010. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó barát az aki segít bútort pakolni.Legjobb barát az aki segít hullát elásni.


Nekem egyik lány oszt társam tablóképe hátuljára írta ezt.:D

2010. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barát olyan, aki ismeri a szívedben rejlő dallamot, vissza tudja azt neked énekelni, akkor, ha te elfelejtetted.
2010. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A barátság olyan, mint a gyertyák: van ami gyorsan kialszik, egyetlen kis széllökéstől; van olyan, ami egy darabig ég, de aztán a lángja elillan.. és van, ami örökké tart, és megvilágít mindent.


"Legszentebb dolog a barátság,többet ér, mint minden királyság."


A barátság nem mérhető másban, mint emlékekben, nevetésben, békében és szeretetben."


Barátom! Te sohasem vársz el tőlem túl sokat. Boldog vagy, ha sikert érek el, de kudarcaim sem változtatnak meg. Megadsz nekem minden segítséget, ami csak tőled telik - de még ennél is fontosabb, hogy itt vagy nekem."


"Az embernek szüksége van egy barátra aki igazán megérti,aki mellé áll akkor is ha épp nincs igaza.Akinek ugyan olyan fontos a sorsa,mint a sajátja.Aki tiszta szívből szereti és akinek akkor is hiányzik ha csak egy percre…vagy napokra eltűnik. "


Átgázolhatsz rajtam, felgyújthatsz és nevetve továbbállhatsz, de én akkor is szeretni foglak és a barátom leszel...


"Veled a legjobb a fűben heverészni, Veled a legjobb hallgatni a csendet, Veled a legjobb szótlanul beszélgetni. Veled a legjobb, Barátom!"


„Talán semmi sincs szebb a világon, találni egy embert, akinek lelkében nyugodtan letehetjük szívünk titkait, akiben megbízunk, akinek kedves arca elűzi bánatát, akinek egyszerű jelenléte elég, hogy vidámak, és nagyon boldogak legyünk.”


„A barátok nagyon ritka drágakövek. Mosolyt csalnak az arcodra, és bátorságot adnak sikereidhez. Meghallgatnak megdicsérnek, és mindig nyitva tartják a szívüket NEKED.”



„Nem az, az igaz barát, aki együtt sír veled, hanem az, aki letörli könnyeidet.”


„A barátság egy szó mely többet ér az életnél. A barátság egy érzés mely örökké él. A barátságot nem lehet leírni se elképzelni. Egy érzés mely leírhatatlan s megfoghatatlan is.”


Igaz barát? Mindenkiben csalódunk, mivel senki sem tökéletes. De a barátainkat hibáikkal együtt szeretjük.


Kisebb-nagyobb veszekedések, órákig tartó nevetések, ici-pici beszédszünetek, együtt töltött éjszakák és nyári szünetek.. történhet bármi: tejben-vajban, trében-bajban, az igazi barátságok örökké tartanak!


Igen, ő a legjobb barátnőm. Az esküvőmön ő lesz a koszorúslány, a gyerekemnek ő lesz a keresztanyja, és mikor idősek otthonába kerülünk, vele fogok kő-papír-ollót játszani :) ♥

2011. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egy átlagos barát még sose látott sírni Téged,

az igaz barátnak mindig ott a válla, hogy kisírd magad rajta.

Egy átlagos barát nem tudja szüleid keresztnevét,

az igaz barát még szüleid mobilszámát is tudja.

Egy átlagos barát szuper ajándékkal állít be a szülinapi bulidra,

az igaz barát a segít a buli előkészületeiben és a romeltakarításban.

Egy átlagos barát utálja, ha olyankor hívod, mikor már lefeküdt aludni,

az igaz barát letol, hogy miért hezitáltál felhívni.

Egy átlagos barátnak beszélhetsz a gondjaidról,

az igaz barát segít megoldani őket.

Egy áltagos barát vendégként viselkedik nálatok,

az igaz barát kinyitja a hűtőt és kiszolgálja magát.

Egy átlagos baráttal vége a barátságnak egy nagyobb veszekedés után,

az igaz barát úgy gondolja, addig nem is igazi a barátságotok, amíg igazán össze nem vesztetek egyszer..

2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

”A jó barát olyan valaki, akivel együtt semmi különöset nem tesz az ember,

aztán rájön, hogy a “semmi különös” nagyon is különös.

A jó barát mindent elmesél magáról neked.

A jó barát olyan valaki, aki tényleg örül, ha győztél, és megdolgoztál a sikerért.

Olyan valaki, aki előtt nem kell védekezned, és nem kell jó benyomást tenned rá.

A jó barát ennek a sok csodálatos valakinek a megkapó egyvelege,

akivel közös emlékeid lesznek majd, akinek adsz, és akitől kapsz - ő a “most és mindörökké jó barát.”


Barát az, aki egy rettenetes napból is tökéleteset tud varázsolni.


„A barátok olyanok, mint a csillagok. Nem mindig látod őket, de tudod, vannak. Ne olyan barátot keress, ki veled együtt nevet, hanem olyat, ki veled együtt sír.”


„A régi barátokkal kapcsolatban az egyik legnagyobb áldás, hogy az ember megengedheti magának, hogy hülyét csináljon magából előttük.”


„Sajnos nem mindig válnak valóra az álmaink, viszont az igaz barátaink mindig mellettünk állnak, hogy kijózanítsanak.”


„Mindenki hallja, hogy mit mondasz, a barátok meghallják azt, amit mondasz, de az igazi barát figyel arra is, amit nem mondasz ki.”


„Nem számít, hogy ki törte össze a szíved, vagy mennyi ideig tart az, hogy kigyógyulj belőle; a barátaid nélkül soha nem jutsz túl rajta.”

2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A barát ismeri a szívemben lévő dalt, és eldúdolja nekem, amikor kezdem felejteni.


Nem az a barátod, aki szemtől-szembe kedves hozzád, hanem az, aki a hátad mögött sem mond rosszat rólad :)


A barátság olyan, mintha bevizeltél volna - mindenki látja, de csak te érzed igazán.


Visszaemlékszünk azokra az időkre, amit együtt töltöttünk, és változhat az életünk, jöhet bármi, mi mindig barátok maradunk, örökké :)

2011. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!