Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátságról szóló idézeteket...

Barátságról szóló idézeteket tdnátok írni? Neten kerestem de semmi jót nem találtam. :/

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello, ezt az oldalt tudom ajánlani, csak a barátság kategória alatt van 150 idézet:


[link]

2011. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyűlöletnek sohasem a gyűlölet, hanem a szeretet vet véget.

 Ha szeretünk valakit, nem sokáig emlékszünk arra, hogy megbántott bennünket.

 Néhány ember belép az életünkbe, lábnyomokat hagy a szívünkön és onnantól kezdve soha többé nem leszünk a régiek.

 Ha egy nap úgy érzed, sírnod kell... Hívj engem.Nem ígérem, hogy meg foglak nevettetni... De sírhatok Veled.Ha egy nap el akarsz futni... Ne félj engem hívni.Nem ígérem, hogy megkérlek, állj meg... De futhatok Veled.Ha egy nap senkit sem akarsz hallani... Hívj engem.Ígérem, Veled leszek. És ígérem, nagyon csendben.De ha egy nap hívsz... És nincs válasz...Gyere gyorsan, látogass meg. Lehet, nekem van Rád szükségem.

 Néha a 'viszlát' egy fájdalmas módja annak, hogy azt mondjuk, 'szeretlek'.

"A béke egy mosollyal kezdődik."

 Idővel rájössz majd arra, hogy annak ellenére, hogy boldog vagy azokkal, akik körülötted vannak, mégis rettenetesen hiányoznak neked azok, akik tegnap még veled voltak, és most már elmentek, nincsenek.

 Sajnálom, hogy ha fájdalmat okoztam neked, és így okot adtam arra, hogy kételkedj benne, mennyire fontos is vagy nekem…

 A barát is csak ember, és néha tán hibázik, de szeret, s ha nincs veled, érzed, hogy hiányzik…

"Nem kell emlékezned rám, csak ne felejts el!"

Pontozz fel lécci. :D


Első! Ha nem írod le ezt az oldalt, meg se találom! Uhh -.-"

2011. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!