Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek az elvárások a...

Milyenek az elvárások a Képző- és Iparművészeti Szakgimnáziumban?

Figyelt kérdés
Be szeretnék kerülni a kisképzőbe nyílt napon is voltam már régebbben voltam szakkörön de mivel nem fejlődtem szinte semmit ezért kiléptem onnan. a felvételit is láttam 4. kör van 1. csendélet 2. csendélet színes teknikával 3.portré élő modellről 4.kreatív feladat. Már gyerekkorom óta szeretek rajzolni és mindíg szeretek fejlődni rajzolás terén. Igazából a grafikát céloztam meg ez érdekel a legjobban most azt hiszem 24 embert vesznek fel erre a szakra de nem tudom hogy mihez mérjem magam. Nagyon magasak az elvárások? Van esélyem bekerülni? tudom hogy túl jelentkezés van. és azt is ha most nem még jövőre lehet jelentkezni de az iskola elvarázsolt mintha otthon éreztem volna magam. Ha van valaki aki idejárt tudna mondani nekem még fontos dolgot amit itt nem írtam le. válaszaitokat előre is köszönöm. 8.osztályba járok jelenleg.

nov. 29. 18:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szakkörön nem a kisképzőbe voltam.
nov. 29. 19:16
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha eddig nem jártal előkészítőbe esélytelen. Az orszag legjobb művészetie, iszonyatos a túljelenkezés
nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kisképzőben lévő előkészítőbe kéne mennem?
nov. 29. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nagy a túljelentkezés de nem kell megijedni. Elég szigorúan veszik a pontos rajzolást, szóval elég hagyományos iskola ebből a szempontból. Ha grafikára akarsz menni, akkor már a portfoliodban legyenek grafikák. Pl linometszet, monotípia otthon is elkészíthető. Számítógépes grafikát is beadhatsz. Lavírozást, tusrajzot, stb. Lássák, hogy már ismerkedsz a technikákkal, tényleg érdekel, kísérletezgetsz. A kisképzős előkészítőre érdemes menni igen. Nem is vészesen drága. Mindenképpen próbáld meg. Ha egy mód van rá, NE ilyen japán manga rajzokat adjál be.
nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem éri meg oda menni, borzasztó nehéz a felvételi, és szinte lehetetlen bekerülni is.
nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4/5 anonim Megnéztem az előkészítőt de sajnos a télire már nem tudok jelentkezni és azt írják 12-14 éveseket várnak jővő 2024 áprilisára már 15 leszek így is bemehetek az előkészítőre vagy már nem?
nov. 29. 21:31
 7/13 A kérdező kommentje:
és 4/5 anonim nem gondoltam egyáltalán japán manga rajzok teljesen normális dolgokra gondoltam :)
nov. 29. 21:33
 8/13 A kérdező kommentje:
A többi dolognak pl:linometszet, monotípia,Lavírozást, tusrajznak utána fogok nézni jobban.
nov. 29. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj ha lejárt a határidő, nyomulni kell. Jelentkezz nyugodtan, írd meg, hogy csak most láttad a lehetőséget, de nagyon szeretnél menni. Az se érdekeljen, ha jövőre idősebb leszel. A művészeti életben azok érvényesülnek, akik nyomulnak. Mindenképpen próbáld meg idén is és ha nem vennének föl, akkor jövőre is. Lássák rajtad, és a munkáidon is, hogy nagyon akarod.
nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9/9 anonim Rendben köszönöm megpróbálom.
nov. 30. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!