Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről kinek mi a véleménye?

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Szerintem nem könnyű amit leírnak de ez csak az én véleményem


"Pedig a körülöttünk lévő világ gyönyörű. Vannak az életben nehézségek, de ettől még szerintem nagyon könnyű boldognak lenni.

Pusztán csak el kell dönteni. Fejben döl el..."


Mindenki olyan nagy szavakkal dobálóznak de jó lenne a valóságot is látni,hogy valóban úgy van e.



nov. 30. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat nyom a latban az életszemléleted.
nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom ennyire könnyen venni.
nov. 30. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit nem tudsz ezen könnyen venni?


A boldogság egy teljesen relatív dolog, hogy kit mi tesz boldoggá. Teljesen mentalitás függő.

dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/


Azt,hogy nekem nem megy ilyen egyszerűen a boldogság meg még szerintem igen sok embernek sem.Ez olyan mint mikor valamibe belegondolsz,hogy hú basszus milyen könnyű fejben de gyakorlatban meg vagy vért izzadsz vagy nem megy.

dec. 1. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem kicsit bosszant. Összességében pozitív a hozzáállásom az élethez, mégis elismerem hogy vannak olyan helyzetek mikor ez a kijelentés nem állja meg a helyét. Valaki az utcán fagyoskodik és aligha van esélye jobb életet élni vagy esetleg olyan fogyatékkal él amiből nem lehet felépülni, sosem élhet teljes életet. Valakinek meghalnak a szülei mikor még ott a tojáshéj a seggén meg hasonló szörnyűségek. Örülök, ha valakinek megadatik ez a luxus, de pofátlan ilyen szöveggel jönni olyasvalakinek, akit a padlóra küldött az élet és segítségre szorul.
dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


Meg pl a depressziót se hagyd ki a sorból én is benne vagyok sajnos.

dec. 1. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Végülis igen, a depressziósnak ilyet szöveget lenyomni kb olyan mint a vaknak azt mondani hogy nyissa ki a szemét. Lehet tenni ellene, de külső segítséggel nagyon nehéz, inkább a szenvedő alanynak kell megtalálnia belőle a kiutat. Hiába hallgat meg észérveket, abban az állapotban nem tud vele mit kezdeni, nem is akar, igazából arra van szüksége, hogy megélje a dolgot és szépen lassan önerőből felülkerekedjen rajta. Én is voltam depressziós és utólag külső szemmel könnyen úgy tűnhet hogy jaj de túltoltam de.. nem. Aki nincs benne, az nem érzi át igazán.

Ettől függetlenül kedves kérdező, mindig próbálj meg racionálisan hozzáállni a dolgokhoz és nyitott maradni, úgy lehet a leggyorsabban kilábalni ebből. Apró lépéseket is elég megtenni egyszerre ahhoz hogy jobban legyél és nem ciki néha beismerni hogy igen, most minden sz.r. Tarts ki, ennyi a lényeg, mert ez csak egy állapot, ami nem tart örökké.

dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Nyitott vagyok de sok mindenre nem mentem vele sokszor meg amúgy is elítélik az embert azt se nézve milyen gondja is van valójában mert senkit nem érdekel csak az amit a társadalom diktál annak kell megfelelni.

dec. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!