Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl a helyzetr...

Mit gondoltok erröl a helyzetröl? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok regisztrált munka nélküli. Nem találok munkát, de ez most lényegtelen. A párommal 6éve vagyunk együtt, még külön élünk, családdal mind a ketten. Szoktunk beszélgetni gyerekröl, esküvöröl, eljegyzésröl. A mai napon megkérdezte, hogy mikor akarok dolgozni. Mondom majd, ha találok rendes melót.

Hétvégén lesz a 6. évfordulónk és közölte, hogy eljegyzési gyűrűt akart venni, de az anyagiak mitt nem megoldható, DE majd, hogyha elkezdek dolgozni, akkor beszélhetünk az egészröl, ugy értem, hogy majd ha dolgozok akkor. Nem arról van szó, hogy az én pénzemböl venné meg (szép is lenne) de azért ilyet mégse mondjon szerintem, hogy majd ha dolgozol akkor eljegyezlek. Kicsit meglepödtem rajta, mondom, ha valakit szeretek nem attól szeretem mert dolgozik vagy nem, hanem Öt feltétel nélkül szeretem.

Nektek mi a véleményetek a helyzetröl? Köszönöm aki segít!

21/L



2012. ápr. 25. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hàt tudod, pár éve még felháborodtam volna, hogy micsoda szemét pasi. De azóta olyan cifra dolgokat láttam, hogy meg tudom őt érteni. Társat akar maga mellé az életben, nem koloncot a hátára. Gondolom most végeztél a sulival, még nem tudhatja, hogy milyen a munka,orálod, hogy állsz ehhez a kérdéshez, de talán azt látja, vagy azt gondolja, hogy ellazáskodod a munkakeresést, és ez kissé rémisztő lehet neki, mert ebből arra következtet, hogy ha a felesége lennél, akkor is lazán az ő nyakába varrnál minden terhet, minden anyagi felelősséget. Szerintem komolyan el kellene beszélgetnetek a munka-pénz-felelősség témakörökről.
2012. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*munkamorálod*
2012. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég szemét dolog tőle, hogy azt feltételezi, azért nem dolgozol, mert nem is akarsz. Majd ha ő is munkanélküli lesz egyszer, megtudja milyen nehéz elhelyezkedni. Ha ilyen aggályai vannak, jobb ha nem jegyez el téged.
2012. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem csodálkozom, mert ilyenek az emberek.

Ha lesz munkád, összeházasodtok, de ha valamiért nem fogsz tudni dolgozni, akármilyen okból kifolyólag, úgy el fog válni tőled, mint a huzat.

Senki sem akar terhet magára venni...

És ha ő vesztené el a munkáját, azt elvárná, hogy te tartsd el...

2012. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyagias..túlzottan is.Ha ezen múlik neki,hogy elakar-e jegyezni..jézusom!Persze,fontos az anyagi biztonság.De gondolj bele..a szüleid úgyis tudnának egy ideig támogatni,ameddig melót keresel!!Én rögtön fogtam volna magam,azt mondtam volna,hogy vége.Felpattantam volna a székből/fotelból és pofonvágtam volna az ipsét:))) ugyan mit képzel?Azt,hogy jókedvedből vagy munkanélküli?
2012. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!