Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok valamit csinálni ha fog...

Tudok valamit csinálni ha fog a doboz amit vettem?

Figyelt kérdés

Szóval, nem is olyan régen vettem egy ilyen festett, ékszeres dobozt a KIK-ben és most vettem csak észre hogy amikor hozzáérek, fog a rajta lévő (fekete) festék szerűség amivel bevonták. Kicsit olyan mintha pastelkrétához nyúlnék hozzá, és hiába nem dörzsölöm mindent összefog. Eredetileg ajándékba vettem de most nem tudom mit csináljak vele.

Valaki esetleg tud valamilyen praktikát vagy terméket amivel ezt helyre tudnám hozni? Láttam már olyat hogy hajlakkal fújják le, de nem hinném hogy ez annyira hatásos lenne, és nem is tudok beszerezni.


dec. 1. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a boltba, cseréltesd ki, lehet, hogy selejtes. Vagy alapból ilyen gagyi, nem tudom. Hajlakk?😂😂 Ezért is imádjuk a nőket, mi, férfiak. Ha mindenképp rendbe szeretnéd tenni, akkor fel kell csiszolni az alapanyagig(ami remélhetőleg nem műanyag, mert akkor kb kuka), és a felcsiszolt felületen kiélheted a kreativitásod. Ha fa, és jól néz ki, akkor mehet rá pár réteg lazúr és lakk (ezeket festékboltban lehet kapni), ha pedig fém, akkor szintúgy vehetsz hozzá tetszőleges festéke(ke)t. Ha viszont műanyag, akkor inkább vidd vissza, és kérd vissza a pénzed, mert az nem igényes, se nem tartós ilyen ajándéknak.
dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!