Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire meleg egy régi...

Mennyire meleg egy régi honvédséges gyapjútakaró?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valakinek van tapasztalata, hogy kb. milyen hőmérsékletekeig használható egy ilyen jóféle vastag, szúrós gyapjútakaró, azt szívesen venném. Hálózsák helyett gondolokozom rajta túrázáshz, de nem tudom milyen körülmények közé lenne érdemes. Előre is köszi a válaszokat!

dec. 2. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen a hőtartása, abban viszont biztos vagyok, hogy a manapság kapható erre való hálózsákoknak vagy ugyanolyan, vagy jobb, és ha túrázol, akkor nagyon nem mindegy, hogy 20 vagy 2 kilót cipelsz a hátadon erre a célra.
dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túrázáshoz zsenge.

Formális eszköz.

Volt szerencsém ilyennel takarózni - sorkatonaként.

Talán 18-20 fokos helységben el lehet vele lenni - szélcsendben, - de tényleg csak formális eszköz volt.

Lényegesebb volt, hogy az éppen felénk kószáló alkoholmeghajtású "valaki" simának lássa az ágyon, mint az, hogy ér-e érdemben bármit is a használójának. Alkoholt leplezni, cukrot lopni még elment - álcázó eszközként. - Mondjuk én nem voltam érintett ilyesmiben, viszont igencsak fáztam alatta egy (kb.) 14 fokos helységben, - ahol a hadműveleti pihenőnk volt berendezve.

dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!