Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Műszálas, vagyis nem igazi...

Műszálas, vagyis nem igazi "gyapjú" takarót keresek, hotalálok ilyet?

Figyelt kérdés
Kaptam egy takarót, kinézetre olyan, mint a gyapjú takarók, de mosógépben simán mosható, nyilvánvalóan műszálas, vagy legalábbis valami keverék. Így nagyon könnyen kezelhető, viszont fantasztikusan meleg, és nagyon jó belebújni. Szóval hamis gyapjú takarót keresek! :) Hol vehetnék ilyet?

#gyapjútakaró #műszálas kevert gyapjú #hamis gyapjú
2022. jan. 28. 08:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hol találok ilyet? :)
2022. jan. 28. 08:18
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol.
2022. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenhol azt kapni. Gyapjút az ára és súlya azonnal megkülönbözteti; fogása is más.
2022. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg bármilyen áruházban találsz... Persze betehetted volna a fényképét, hogy nagyjából el tudjuk képzelni...


Pl. ilyen polár plédet gyakorlatilag minden lakberendezési áruházban kaspz, de még tesco és hasonló helyeken is.


[link]


Ikea, möbelix, mömax, stb. stb.

2022. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Teljesen úgy néz ki, mint a gyapjú takaró, nem ilyen polár pléd kinézete van. Súlyosabb is, mint ezek a mindenhol kapható takarók, kicsit szúr is, gondolom kevert, hogy azért gyapjú is van benne, de simán bírja a mosást Persze kímélő programmal, gyapjú mosószerrel.
2022. jan. 28. 10:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az IKEA-ban nézted már?


pl:

[link]


Vagy ennél vastagabb kell...?


Esetleg olyan "kockás pléd" kellene?

2022. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

reserved-ben van ilyen kockás...


[link]

2022. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Így néz ki, amit én szeretnék.

[link]

2022. jan. 28. 11:05
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetleg?

[link]

2022. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi, ez így ránézésre jónak tűnik, csak nem lehet így eldönteni,hogy hozza-e azt a hatást. Amit boltban láttam hasonlót, az olyan pihe-puha volt, nem olyan robusztus, mint ami nekem van.
2022. jan. 28. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!