Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legborzasztóbb...

Melyik a legborzasztóbb anyakönyvezhető név?

Figyelt kérdés
Szerintem a Napóleon az ami a legszörnyűbb.

dec. 2. 12:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Valóban, és ez tényleg para. Viszont én ismertem egy Manó keresztnevű embert, dolgoztam vele pár évig, és senkinek nem volt problémája a keresztnevével, max vicceskedtünk. Ellenben az fájna, ha a titkárnőnet Banánvirágnak kellene szólítanom. Bár fel sem venném ilyen munkakörbe, kérdés nélkül elutasítanám.
dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Manó az zsidó eredetű név, az ezt viselő illető valószínű, hogy az, vagy szülei azok voltak.
dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
#12 Ismerem a szüleit is, és nem zsidók. Mondhatnék vezetéknevet, nyilván nem fogok, mert az sérti a törvényt és az oldal szabályzatát is, de gondolj egy klasszikus magyar vezetéknévre, amiből sok van. Nem azért nevezték el őt így, mert zsidók, hanem azért, mert egyedinek találták ezt a keresztnevet.
dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Elképzelem a várótermet - nővér kikiabál:

Vastag Kolbász, Hosszú Kolbász, Nagy Kolbász jöjjön!

dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az összes ilyen mostanában divatos névtől rosszul vagyok, Brendon, Nolen, Nátán stb.

Vannak a főleg cigányok körében népszerű brazil szappanoperás nevek, azok is katasztrofálisak, Hozé, Ármándó, Mercédesz, Eszmeralda stb. Ezek a származási orszàgukban normális nevek, de magyar (többnyire Lakatos vagy Kolompár) vezetéknévvel, magyarosan írva nevetségesek.

De lehetne még sorolni, rengeteg idióta név van.

dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 NTBS ***** válasza:
100%
Brendon, Rikardo, Zsüliett.
dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#15, #16, Valóban az ilyen cigányos nevek mint pl: Márió, Rómeó, Mercédesz és társai valóban borzasztóak.
dec. 7. 20:15
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mercédesz az még elviselhetőbb. Amanda, Klarissza, Dzsesszika szerintem sokkal gázabb.
dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
#18 Mercédesz? Hány köbcentis?
dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
#19 Hahaha xddd, xdd juj, ez egy eredeti, és nagyon nagy poén volt... El ne hidd..
dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!