Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legborzasztóbb...

Melyik a legborzasztóbb anyakönyvezhető név?

Figyelt kérdés
Szerintem a Napóleon az ami a legszörnyűbb.

dec. 2. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Manó, Kandida, Orália
dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne válogatni, bőven van miből. Itt vannak például csak a tavaly engedélyezettek:


[link]


Soha nem fogom megérteni, hogy valaki miért b*szik ki így a saját gyerekével.

dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Orbán és Viktor
dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem is ezek, de ki akar ilyet elkövetni a gyereke ellen?
dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Borka, Boróka, Borivóka


Zejnep


Van pár újhullámos név, amin én is csak röhögni tudok (Brájen, Reményke, Sugár (nem tudom eldönteni, hogy a Kör vezetéknévvel elfogadhatóbb vagy még hülyébb név-e. Kör Sugár. XD))


Ami saját hülyeségem, hogy nem szeretem, az az Eszter. Ki nem állhatom ezt a keresztnevet, de szerintem mindenkinek van ilyen név, ami csak úgy random nem tetszik neki, pedig teljesen elfogadott. Nekem az Eszter az, amit a lehető legkevésbé megmagyarázható módon utálok, és szerintem hamarabb nevezném a gyereket Borókának vagy Sugárnak, mint Eszternek.


Amúgy nektek mi ez a természetellenesen utált név? Bocsi, kérdező, most kíváncsi lettem :D

dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Természetellenesen utált nevek a 3. hozzászólásban...
dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#2 Erről hallottam hogy valaki Kolbásznak akarta elnevezni a gyerekét, meg Radiátornak. Szerencsére nem engedélyezték ezzeket, bár nem tudom melyik elmeroggyant szülőnek jutt eszébe Radiátornak és Kolbásznak elneveznie a gyerekét. De persze a Banánvirág, Mogyoró, Manó stb. nevek is kiakasztóak, és amiket most felsoroltam azzok sajnos engedélyezett nevek
dec. 2. 13:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Radiátor az van sajnos... A Kolbászt én is hallottam, visszautasították.
dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Brendon, Brájen, Esmeralda, meg minden olyan keresztnév, amivel poénkodni lehet az ovisok szerint pl.: Erik (akinek mindig jól bevErik), Szopkó vezetéknév stb.

[link]

dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Béla
dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!