Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan helyeken, ahol egyedi...

Olyan helyeken, ahol egyedi mintát nyomtatnak tárgyakra, saját tárgyra is nyomtatnak?

Figyelt kérdés
Szóval ha pl egy bögrére szeretnék nyomtatni, akkor a bögrét, amire szeretném rárakatni a mintát, vihetem otthonról is?
dec. 2. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és merj velük egyeztetni, kis tesze-tusza.

Nem harapnak. Kérdezni pedig nem bűn.

dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván beszélnék velük, ha szeretnék bármit is elkészíttetni, de mivel nincs a közelemben ilyen hely, gondoltam meggyőződök a dologról, mielőtt feleslegesen odautazok, kis prosztó.
dec. 2. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Már megfogalmaztam magamban egy értelmes választ a kérdésedre, viszont miután elolvastam az előző válaszolónak írt kommentedet, így csupán további sok sikert és jó szórakozást kívánok. Nem a víz tehet arról, ha nem tudsz úszni.
dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kérdés kiírása miatt beszólt. Közöltem vele, hogy ez talán nem volt túl helyénvaló. Sajnálom ha ezzel beletapostam valakinek a lelki világába.
dec. 3. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!