Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket szereted jobban?...

Melyiket szereted jobban? Azahriah vagy Desh?

Figyelt kérdés

2023. dec. 2. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
63%
#20 Nem baj majd, kinövöd. 5 év múlva azt se fogod tudni, hogy ki volt ez a Bazária. Addigra jön a következő "egyedi" "tehetség".
2023. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
29%

"Özönlenek

Az üresség bajnokai

Dicsfényre törve

A csatornák patkányai

Egynapos sztárok

Média trónjai

Semmiből a semmibe

A senkik klónjai."

2023. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
8%
#20 Te nem vagy képes felfogni azzal a diónyi agyaddal, hogy nem mindenki szopkodja a nyomorék Bazáriádat? Miért lenne boomer akinek nem tetszik ez a kornyikálás? Rengeteg más zenei stílus van Bazárián kívül amiből válogatgatunk. Majd pont ezt a majmot fogom hallgatni, ki a fenét érdekel a kiherélt nyekegése?
2023. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
71%
#18 Állandóan ezzel a szöveggel jönnek, meg a 3 Arénával. Kit érdekel? Carl Cox, Tiesto, Metallica, Rammstein, hány Arénát töltene meg? Egy Wackenen vagy egy Awakenigsen hány millió ember előtt zenélnek? "Világsztár", az b+🤣🤣
2023. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
33%

imadom hogy volt vagy 10 ember aki vegig szidta hogy milyen sz*r meg minden es akkor van egy ket ember aki kiall mellettuk, es akkor raugranak rajuk hogy ok hogyan kepzelik hogy majd masok is fogjak hallgatni, mikor senki nem mondta, hogy hallgassanak azahriaht…..

itt ugy allitjatok be mintha ratok lenne eroszakolva hogy annak ellenere hogy nem tetszik a zeneje kenyszeritenenek hogy hallgassatok, mikor meg valakinek tetszik az o zeneje es el is mondja, akkor meg le van pontozva, es hogy o akkor biztos mekkora b*zi lehet…. gratulalok mindenkinek akinek ilyen hozzaallasa van

egyebkent nekem desh hangja amikor enekel talan kicsit jobban tetszik, de azit is szeretem

2023. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
63%
#25 Kicsit kezd idegesítő lenni,hogy lassan már a csapból is Bazária folyik, mintha más nem létezne a világon. Mindegy, egyszer úgyis felszáll a rózsaszín köd.
2023. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 Dinnye2 ***** válasza:
14%

#14 vagyok

#16, senki se mondta azt, hogy szeresd, csak azt, hogy ne alázd le, mert lehet, hogy valakinek ez tetszik. Nyugodtan írd meg, ha neked nem, csak minimum kulturáltan. Meg amúgy (szerintem), ha idáig eljutott, akkor a zenéje akár jó - akár rossz, de pl a "gát" című zenéje, 16000000 megtekintéssel nem egy rossz teljesítmény.

2023. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
20%

#26 akkor nem kell radiot hallgatni, vagy en mar nem is tudom mire gondolsz….

figyelmen kivul lehet hagyni, nekem is sok olyan hires ember van, aki nem tetszik, megse szidom gyakorikerdesekel 10 soron keresztul

2023. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
29%
Pont hogy az elvakult Bazária hívők aláznak meg boomereznek mindenkit, akiknek nem tetszik az istenük vinnyogása.
2023. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 Dinnye2 ***** válasza:
22%

#27 vagyok

Ez kezd eldurvulni. Most már senki sem a kérdésre válaszol...

2023. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!