Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak így oda Azahriah-...

Miért vannak így oda Azahriah-ért?

Figyelt kérdés
A hírek kapcsán - Aréna koncertek, sorbanállás stb stb.- belehallgattam a youtube-on a zenéjébe, és semmi extrát nem észleltem, nem rossz, nem jó, olyan okés, de semmi extra nekem a zenéje. Mi ez az őrület vele kapcsolatban, ez a hiszti? Miért imádják ennyien?

2023. okt. 17. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Csak az elmúlt 1 hétben az első oldalnyi kérdést generálták róla:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Azahriah

Ennek a fele ugyanarról szól, amit te is kérdezel. Érdemes rákeresni, mert már több tucatszor megválaszolták.

2023. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Mi ez a hiszti amit levágsz itt?

Miért hiszti az, ha valakik rajonganak valakikért?


Hát szeresse mindenki azt amit és akit akar. Nemde?


Kérdem ezt úgy, hogy Azi srác zenéje nem az én stílusom, de józan paraszti ésszel meg lehet érteni sikerét, ami mögött nem kevés munkája van.

2023. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Majd lecseng, ahogy az összes ilyen. 5 év múlva azt se fogják tudni ki az.
2023. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyszerű oka van, elmagyarázom.


Az emberek nem mind egyformák, így az ízlésük sem ugyanolyan. Ami neked nem tetszik, az tetszhet másoknak.

2023. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es: Ezt tudom, hogy mindenkinek más tetszik, de ilyen intenzitású rajongásra itthon nem nagyon emlékszem, hogy lett volna. Hogy így - mint Amerikában - sorállás van jegyekért és meg kell hirdetni több koncertet is, ráadásul a legnagyobb arénában. Szóval én értem, hogy tetszik sokaknak,és nincs ezzel bajom, ez rendben van, de mi benne ami kiváltja ezt, miben más vagy különleges? Ezt nem értem és erre vagyok kíváncsi.
2023. okt. 17. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet van benne egy kis FOMO is. Nem tudják ki ő, de akkora a hype körülötte, hogy olyan is megy és megveszi a jegyet aki nem rajongója, de nem akar a tömeghisztériából kimaradni.

Jó pár száz jegyüzér is van köztük, aki csak nyerészkedni próbál az egészből, hogy amikor lerabolják a készletet, majd emelt áron tudja eladni ezeket a lefoglalt jegyeket.

2023. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
A jegyek jó része egész biztos jegyüzéreknél van, akik a tömeghisztériát kihasználva sokszoros áron próbálták volna eladni ezeket a jegyeket. Mivel viszont újabb időpontokat hirdettek meg, mindenki aki ténylegesen jegyhez akar jutni és van esze inkább azt veszi meg, így a jegyüzérek hoppon maradtak. Amennyiben a harmadik körben nem megy már el minden jegy ilyen gyorsan kénytelenek lesznek áron alul szabadulni tőlük. Vagy bejátsszák, hogy ezt is felvásárolják, csak akkor meg olyan sok jegyük lesz már, hogy nem fogják tudni eladni.
2023. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!