Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudok szerezni kb....

Honnan tudok szerezni kb. 1000 mm hosszú és 400 mm széles kartondobozt, amibe egy szintetizátort tudok küldeni futárszolgálattal?

Figyelt kérdés
dec. 2. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg apostán.
dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elvileg ott nincs ilyen nagy :(
dec. 2. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Besétálsz praktiker, OBI-ba vagy hasonló üzletbe és kikérsz egyet a "hulladékukból". Nem harapnak s legyél rugalmasabb az életben.


Ha nagyobb az se baj, majd méretre hajtod. Meg alapból nem baj ha nagyobb, mert lenne hely bélésnek, hogy ne sérüljön az eszköz.

Erre pedig tudsz kikérni fóliát vagy plusz karton lapokból hajtogatsz egy olyan alakzatot, ami a doboz közepén tartja az eszközt.


Pl poharaknál is vannak ilyen kartondoboz megoldások és anyagspóroló is.


Legyél kreatív.


Sok mindent kínáltam eladásra, sokszor paráztak, hogy épségben megérkezik-e a feladott termék és megnyugtattam őket, hogy gondosan becsomagoltam, sokan kézhez vétel után meg is köszönték a gondos csomagolást is.

dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!