Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki adna tippet? (Husqvarna...

Valaki adna tippet? (Husqvarna 130)

Figyelt kérdés
Adott egy zsír új husqvarna, úgy bele van húzva a gyertya gyárilag hogy teljes erőmből huzva már a fűrész szakad szét.(Jó irányba húzom) Valaki tipp? Próbáltam a kulcsával, hosszabbítva, villás kulcsal, krova kulcsal. 😆

#gyertya #Husqvarna #gyújtógyertya #Husqvarna 130 #Husqvarna gyertya #Husqvarna 130 gyertya
dec. 3. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha van akkor légkulcsal próbáld, vagy valami elektromos ütvecsavarozóval
dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jellemző. Nálam is be volt szorítva és csak többszöri próbálkozás után sikerült kiszedni. Fontos hogy hideg legyen a gép különben kitépődik a menet. Nekem úgy sikerült hogy megkocogtattam a gyertyakulcs szárát menet irányba kifelé majd jól megtámasztva tenyérrel csaptam rá. Kilazult de másik gyertyát tettem és ésszel húztam meg.
jan. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!