Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "2Okos" nevű...

Mit gondoltok a "2Okos" nevű srácokról?

Figyelt kérdés

Szerintem írtóra gáz, de majdnem minden ismerősöm Őket nézik és istenítik, hogy milyen jók.


Kíváncsi lennék mások véleményére is, mert lehet, hogy csak velem van baj...



dec. 3. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A te álláspontodat pártolom.
dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
ha görögök lennének ők lennének a 2Oikos
dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Szomorú hogy erre van igény a fiatalok körében, de ez van. A megjátszott/előre megírt viselkedésüktől falramászok, de a kicsik szinte mind bekajálják. Én azt látom, hogy élvezik hogy ilyen felkapottak lettek, de ahogy sok streamer is elmondta, ugyanúgy érzek: én sem irigylem őket. Nem kéne egy soha egy ilyen chat, vagy hogy olyan kellemetlen pillanataim legyenek kicsikkel mint nekik a liveokban, vagy pl a balázskicks videóban. Szerintem ők is tudják hogy ez gáz, csak látjám hogy erre van igény. Pisti feje és viselkedése mindent elmondott a Happy Hourban róluk.
dec. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Hirtelen nagy hype, semmi érdekes. Majmok elkezdik nézni őket.

Az egyik fiú túl szép, egy borosta jobban állna neki.

dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
86%

Az egyik srác az évfolyamtársam volt gimiben, nem igazán ismertem, amikor németen hiányzott a tanárunk az ő csoportjukhoz lettünk hozzácsapva, engem speciel akkor nagyon irritált.

A tartalmaiknak meg nem én vagyok a célközönsége.

dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Egy Youtube Shortsból, ami részlet egy Silló család interjúból kiderül, hogy a két srác azt közvetíti az emberek, különösen a fiatalok felé, hogy ne cigizzenek, ne drogozzanak és hasonlók, illetve, hogy öltözzenek illendően, elegánsan is.


Ez pozitív. Én örülök, hogy az ilyen emberek kapnak teret, érdemes lenne megfogadni a tanácsaikat.

jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%

Nem lenne rossz amit csinálnak csak hát a legtöbb esetbe annyira túl tolják a hülyeséget meg az ökörködést hogy olyanok mint akiket most engedtek ki a pszichiátriáról és inkább szánalomra méltó amit látsz akkor mit irigylésre méltó tényleg.


Amiket 6-os írsz tényleg jó, de szerinted ez át is jön a nézőknek? Mert szerintem nem, meg akik nézik őket azok pont az a korosztály aki teszik rá az ilyen elegáns öltözetre.

jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

#7 az öltözékből már valamennyi átjött a nézőknek, a többi tanácsot pedig erőteljesen hangoztatják, tehát szerintem ezzel sikert értek el.


Azt, hogy hogy viselkednek és milyen videókat tesznek ki egyáltalán nem tudom.

jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
30%
szerintem tökre jó kis kombót alkot ez a 2 srác ajánlom őket erősen!
jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tommy Marcselló válasza:
81%
Számomra szinte nézhetelen amit művelnek az icehavokot hatalmas npc gusztustalanul erőlteti a szar poenjait, olyan szituációkba ahol meg a hülye is látja mivan eljátsza hogy ő nem veszi észre csak hogy fél perc múlva meglepődhessen rajta és mondhassa hogy "baaazzzdd meeegg 🤪" A kds egy fokkal jobb amikor egyedül streamelt meg a balazskickel még nevettem is rajta de összesítve egy 0-a csatorna,előre scriptelik az adást és a lehető legbénábban játszák el amit előre kitaláltak (el kéne próbálniuk hamár ilyen zseniális előadásokban gondolkoznak xdd). Nem tudom elképzelni hogy lehet hogy ilyen sok ember masképp látja. Plussz tapsolva ünneplik őket azert mert azt mondogatják hogy a pia,cigi rósz a sport meg "dábüljú"?? Mintha ezzel a gondolattal ök álltak volna elő a világon elsőként és még soha nem hallották más szájából ugy viselkednek a nézőik.💀 Ha azt képzelhetném hogy csak gyerekek nézik akkor érteném, de láttam mar hogy felnőtt emberek is ugyanugy nezik minden stremet.
jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!