Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent ez a kifejezés?

Anonymuska kérdése:

Ez mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés
Sok amerikai filmben mondják hogy pl “10 dolcsiba hogy sosem tesz meg” mondja az egyik fél, mire a másik azt hogy “állom a fogadást” most akkor ezt hogy kell elképzelni, Aki állja a fogadást az szavaz arra hogy megteszi és az előző arra hogy nem?
dec. 6. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

- 10 dollárt teszek arra, hogy nem csinálod meg a dolgot

- állom a fogadást = én is felteszek 10 dollárt arra, hogy nincs igazad és megteszem


Muszáj, hogy az ellentéte legyen, mert ha mindketten ugyanarra a kimenetre fogadnak, akkor csak nyertesek lehetnek. Ha én nyerek 10 dollárt és te is nyersz 10 dollárt, akkor kicseréltük a pénzünket és egyikünk sem nyert semmit. Ha csak vesztesek lennének, akkor én nem adok 10 dollárt és te nem adsz 10 dollárt, így szintén nem nyert senki semmit.

dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most már elhiszem hogy tényleg annyira vacak lett az a pizza teszt emiről beszélnek a sajtóban.
dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!