Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fog bocsátani...

Szerintetek meg fog bocsátani valaha??

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke amit tettem. Az egyik barátnőm pasijával kialakult egy amolyan laza szex kapcsolatom. Nem volt benne érzelem csak arról szólt hogy dugtunk párszor. Egész pontosan 8 ilyen alkalom volt. Végül a pasi elmondta a barátnőmnek hogy megcsalta velem. Természetesen a barátnőm kiakadt. Mikor találkoztunk alaposan leszidott és mielőtt távozott volna lekevert egymás után 4 nagy pofont nekem. Szerintetek megbocsáthat valaha?


27/N



dec. 10. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kituggya? Én se lennék boldog ettől. Ez meg tuggya rontani egy életre a jóviszonyt.
dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Baratno pasijara ramenni... Hat ha az en baratnom lennel nem biznek ezek utan benned. Es nagyon csalosott lennek. Foleg, meg azt se mondhatod, hogy halalosan szerelmes lettel es igy osszezavarodtal... nem, te csak rib*nc modjara ramasztal/vagy engedted hogy megbasszanak 8x. Ha nem kop be titeket a parja, meg mindig vele lennel, szoval meg akaraterod se volt hogy megszakitsd a kapcsolatot es bevallj mindent.

Remelem van esze szakitani a fiuval is es veled is.

dec. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es. de mondtam barátnőmnek hogy nagyon megbántam és hogy lelkiismeret furdalásom van emiatt. Csak nem fogadta el a bocsánatkérésem és egymás után 4 pofont is lekevert nekem
dec. 10. 07:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tette. Ez nagyon nehezen fog változni nála. Lehet 70 éves korában megbocsájt. Addig aligha.


Gondolj bele: megbocsátana és minden menne tovább, mint régen. Bízna benned? Lenne egy új pasija, akkor mi történne? Ez nem kezelhető szituáció. Ő is boldog akar lenni, akar egy stabil párkapcsolatot, abba te nem férsz bele.

dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert banod mert kiderult, nem magad miatt, hisz akkor nem tortent volna meg 8 alkalommal a szex. Te 8x arultad el a baratnod, nem 1x. Sot nem is te vallottad be. Utolag konnyu bocsanatot kerni
dec. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően rajta múlik, de nem biztos, hogy megbocsát és valahol meg is értem. 8 alkalom az ráadásul elég sok, már egyszer se kéne ilyet csinálni
dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megbocsájtani.

Elárulni, hátba szúrni azt, akit állítólag szeretsz, aki állítólag fontos neked - megbocsáthatatlan, undorító, szégyenletes.

Ezt nem lehet egy "jajjbocsi"-val elintézni.

dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ilyet sose értettem, nemtől függetlenül csak addig érdekes egy ilyen titkos dugó viszony, amíg a másik meg nem tudja, bogy eljátszották a bizalmát. Utána már nem érdekes meg nem izgalmas.

Fura.🥱

dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy már nem jártok össze dugni, mert ez csak addig volt izgalmas, amíg a barátnőd meg nem tudta. Logikusabb cselekedet az lenne ilyenkor, ha már belementél egy ilyenbe, ha továbbra is dugnátok. Nem mindegy?
dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Fogj egy csészét, kérdező, és vágd földhöz. Nyolcszor. Utána kérjél tőle bocsánatot. Lehet,hogy megbocsát, de összeragasztani nem fogod tudni.
dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!