Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már más is ilyen helyeztben?

Volt már más is ilyen helyeztben?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerőssel beszélgetek mostanában egy nővel anno 3x találkoztunk szexuális kapcsolat is volt köztünk,mint most utóbb kiderült az akkori pasija mellett nem volt boldog és énvelem jól érezte magát,mondjuk így utólag tudva ez nem olyan jó de na mindegy.Szóval mikor mentem hozzá mindig kedves voltam a születésnapjára vittem tortát mert mindig mondta,hogy úgy se kap senkitől,meg egy duci nőről van szó aki lelkileg nem százas a volt férje végett mert miatta hízott el.Én mikor mentem őszintén mondtam,hogy nagyon bejön meg szép nő mivel ő csúnyának tartja magát mert ,hogy régen vékony volt most meg nem ezért a fotóit is kidobta.Szóval igaz,hogy a véleményünk nem mindenben egyezett meg de az pl olyan volt,hogy ő szereti az illatosító dolgokat mint parfüm meg ilyesmi én meg annyira nem rajongok érte pláne ha túl sokat használ valaki,aztán a harmadik alkalom után nem találkoztunk többet ő azt mondta,hogy túl messze vagyunk egymástól én meg azt sejtettem,hogy nem volt egy a véleményünk a parfüm témában és lehet ez volt a gond.Aztán most beszélgetünk azt írja nekem,hogy mindig kedves voltam vele személyesen de írásban meg lehülyéztem.Viszont ezt nem nagyon értem most oké,hogy tesómnak odavágom mondjuk,hogy hülye vagy de csak azért mert nem mindenbe értek egyet egy idegennel pláne akivel amúgy normális voltam nem fogom lehülyézni.Kicsit úgy érzem,hogy nem lehülyézhettem ha esetleg nem egyezett a véleményünk valamin és ő úgy vette mintha azt mondanám,hogy hülye pláne,hogy nem is olyan vagyok ,hogy azt irkálom az embereknek,hogy hülye vagy.Szóval kérdeztem tőle,hogy írja már le min vitáztunk és mikor írtam,hogy ő hülye de jött az a szöveg,hogy mindegy már elmúlt meg már nem tudja de volt olyan.Nekem ez kicsit fura mert ez olyan mintha azt mondanák,hogy azt mondtad mit,hát azt mondtad de mit,hát azt.Szóval fura lenne ha élőben kedves vagyok vele meg bejön írásba meg agresszívan lehülyézem ami ráadásul nem az én stílusom.Most is segíteni akartam neki az egészségével kapcsolatban de valószínű el sem fogadná a segítséget.

dec. 12. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen helyzetben. És remélem nem is leszek soha.
dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!