Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltotta le a kommenteme...

Miért tiltotta le a kommentemet a facebook?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a túl sokat kommentelős ember, viszont benne vagyok egy ilyen kisebb adok-veszek csoportban, ott szoktam kommentelni néha, de azokból is a legtöbb ez a tipik "Szia! Írtam privátban" cucc. Viszont nem régiben valaki egy poszt formájában elégedetlenkedett egy bolttal kapcsolatban, amivel nekem is rossz tapasztalatom volt. Röviden, tömören leírtam kommentben, hogy "nekem is ugyanez volt a problémám, azóta máshonnan rendelek inkább" és ezt a facebook egyből tiltotta. Később láttam, hogy a kérdéses poszt alatt nő a kommentek száma, de egyik sem jeleníthető meg, a poszt szerzője maga is kikommentelte, hogy nem lehet mások kommentjeit elolvasni. Gondoltam próba szerencse, válaszoltam neki, azt is letiltotta a facebook, általános közösségi szabályok megszegése címén. Szerintetek ez miért lehet?

Annyi szar, trágár kommentet láttam már életemben, nem értem, hogy az én kis egyszerű hozzászólásommal mégis mi volt a baj.



dec. 13. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki bejelentette a commentedet, a fb meg "hivatalból" tiltotta. Vagy a moderátor.
dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert a Facebook a.i.-ja hülye. Biztos valaki kommentjében talált valami sértőt (legyen az vagy valami tényleg sértő, vagy a Scunthorpe probléma állt fel), és emiatt blokkolta az összeset.


Egyszer apukám "Hülye majom." kommenjét törölte, pedig az egy olyan videó alá ment, ahol egy majom valami hülyeséget csinált.

dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!