Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlik mostanában...

Miért nem törlik mostanában egyik bejelentett kommentemet sem?

Figyelt kérdés
Régebben, ha egy válasz bunkó volt és bejelentettem, törölték. Akkor is, ha nem is volt olyan vészes. Most pedig, az utóbbi pár hétben egyiket se... Egyszerűen figyelmen kívül hagyják, nem érdekli a moderátorokat, hogy széjjel aláznak kommentben. Tényleg rettenet bunkó módon... És nem tűnik el. Ez még megalázóbb, hogy ott marad örökre... én meg direkt nem reagáltam semmit, mert majd úgyis törlik, de hetek óta nem tesznek semmit az ügy érdekében. Mégis miért? Volt egy bejelentési limitem, csak nem tudok róla, hogy lejárt??
2017. jún. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem üti meg az általánosan elfogadott szintet amit törlendőnek ítélnek meg. Ami neked "bunkó", nem biztos hogy mindenkinek az. Azt pedig nem teheted meg hogy mindenkit feljelentesz aki neked vagy az aktuális hangulatodnak épp nem tetszik. Tény hogy ilyen feljelentgetős fajta a magyar, de ha nem törlik ezeket akkor annak oka van.


Ha trágár, személyeskedő akkor jellemzően törlik. Csak azért mert nem a te véleményedet képviseli vagy kiáll magáért, esetleg ironikus-szarkasztikus a megfogalmazása, még nem indok arra hogy töröljék.


Az utolsó feltételezés a limitált jelentésről: nincs ilyen, illetve ha letiltják akkor hibaüzenetet kapsz vagy eltűnik a jelentés gomb az oldalról. Javaslom hogy lelkiekben készülj a nyárra, mert ahogy vége az iskolának a sok unatkozó gyerek ide fog feljárni trollkodni, és még rosszabb lesz a színvonal - ez minden iskolai szünetben megfigyelhető amikor tele van az oldal kamukérdésekkel és válaszokkal.

2017. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, amikor azt írják válasznak, hogy "irigyellek hogy ez a legnagyobb problémád te fapi...na", az nem személyeskedős és nem üti meg a szintet? :D Vagy hogy "ki vagy te hogy megmondd ezt te rinyáló hisztis pi...csa?" szerintem ezt is ki kéne törölniük. Egyszer leírtam a sz.a.r. szót csak pontok nélkül, na akkor bezzeg jelentettek ezerrel és ki is törölték... Olyat nem jelentek be, ami olyan szintű, hogy pl megkérdezem, szerintetek ez jó ötlet-e, és azt írják, hogy szerintük nem. Hanem az ilyeneket jelentem, amik személyesen nekem szólnak. De a modikat nem érdekli :')
2017. jún. 12. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Noname oldalon nagyon megalázó lehet..
2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogos. Ez a válasz sem szabályszerű, de ha annyira zavar akkor hozz létre egy második fiókot és abból jelentsd a trágár kommentet. Sajnos alkalmazkodni kell a helyzethez, és ha egy ember jelentése nem elég az üzemeltetőnek akkor kénytelen vagy még egyszer megtenni.
2017. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem megunták a modok, hogy mindenki orbba szájba jelent minden kis lelkivilágát megsértő kommentet
2017. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!