Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a félév...

Mit lehet kezdeni a félév végi kiégéssel?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemre járok, az elmúlt 2-3 héten a tanuláson kívül semmire nem maradt időm. Besűrűsödtek a zh-k, és az első vizsgám is itt van még Karácsony előtt. Nincsen már semmi motivációm tanulni, percenként elvonja valami a figyelmem és csak szenvedek.

dec. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szokj hozzá. Ez nem büfészak, ezt a diplomát (és vele a dr. címet) nem adják ingyen. S gondolom, első éves vagy, lesz ez még sokkal rosszabb is, mikor bejönnek a 3-4 féléves szigorlatok. Ez nem gimi, ahol elég volt, ha végigülted az órát és figyeltél. Az orvosi kőkemény magolás, és a tanulók 80% kihullik.
dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Előző, dehogy hullik ki a 80 százalék! El ne hidd kérdező. Az első év ilyen nehéz mindenkinek, bele kell rázódni.

Átérzem, bár én még "csak" a biosz- kémia érettségire készülök, de kb ugyanezt érzem, én is szenvedek nagyon :D De bíztató olvasni, hogy ez csak rosszabb lesz,ha felvesznek. :))) viccen kívül, nem tudok tanácsot adni, én azt szoktam csinálni, hogy kimegyek sportolni, ha már nagyon elfáradtam, és ez helyrerak. Ha gondolod, írj, szívesen meghallgatlak. Kitartást!

dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!