Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek egyes nagy főnökök?

Miért ilyenek egyes nagy főnökök?

Figyelt kérdés

Úgy venném észre mintha egyes emberek főleg a munka helyemen annak ellenére, hogy csak egy sima dolgozó vagyok mintha nem akarják engedni , hogy felülkeredjek mindenen és, hogy sikeresebb legyek mint mások.

Miért ilyenek egyesek , hogy nem akarnak ilyen dolgot a másikkal szemben.

Meg mintha nem akarják elismerni, beismerni, hogy jobb vagyok mint ők bármiben meg tehetségesebb is.

Nem képesek arra , hogy az embert elismerjék.

Hogy lehetnek főleg a főnökség is ilyen kretének vagy nem tudom mik , hogy nem képesek ott az ember elismerni meg akár megbecsülni is.



dec. 16. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig elég egyértelmű az indok.
dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lelki dolgok. Pl kisebbségi komplexus és társai.


Nagyon sokat nem kell ezen magyarázni, ahogyan 1-es is megírta.

dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A főnökök nem nagyon szeretik, ha a beosztott túl jól dolgozik, mert még a végén kitúrja a jó kis zsíros állásából.
dec. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha te jobb vagy mindenkinél, miért nem te vagy a nagyfőnök?!
dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb főnöknek ez nem érdeke.Maradj lebutítva,lenyomva,nekik ez a biztonságos.Így nem jössz rá "kulisszatitkokra" nem kell megemelni a fizetésed,stb.

Rengeteg az alkalmatlan vezető ember,főleg rájuk jellemző ez a mentalitás.

dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Az én értelmezésemben a nagyfőnök a tulajdonos, aki teljesen jogosan azt csinál a cégével, amit akar. Őt nem igazán lehet kitúrni, és jellemzően nincs is is semmi oka féltenie a pozícióját vagy így viselkedni, és normális cégnél nem is tapasztaltam még ilyet. A többi pedig csak kisfőnök, és jellemzően ezekre jellemző a kérdésben leírt viselkedés. Mindez abból származik, hogy féltik a pozíciójukat. Ha van is mitől, az még rosszabb, és nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, esetleg beszélgess el a nagyfőnökkel, válts munkahelyet, vagy esetleg csinálj saját vállalkozást, ahol te lehetsz a főnök. Sajnos arról vajmi kevés fogalmunk van, hogy milyen munkakörben dolgozol, ezáltal hol helyezkedsz el a hierarchiában, így csak feltételezem, hogy az alján.
dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát igen fogalmazzunk durván úgy, hogy alján de kimerem jelenteni , hogy a többi munkatársaimhoz sokkal sikeresebb vagyok bármiben és na elnézést kijavitom magam a nagyfőnök helyett értem úgy , hogy műszakvezető. És akkor egyébként mivan abban ha náluk valaki jobb munkába is? Kicsit nem lenne szánalmas az ő szemszögéből nézve? Jó lehet , hogy részben az én szemszögemből is szánalmas a dolog de akkor is mi van abban , hogy egy alkalmazott jobb , sikeresebb mint a művezetője meg a csoportvezetője. Nehogy már csak azért mert ők egy pozicíót betöltenek én úgy alkalmazkodnak a munkánban is ahogy nekik tetszik. Meg ha nem is a főnöknek kell megfelelni , ahogyan azt nekem is tanították meg mondták akkor megfelelek magamnak abban , hogy mindenkinél jobb vagyok :D még sikeresebb.

Mindenkit akit tudok lealázok mindenben amiben csak tudok aztán mivan akkor semmi?

dec. 21. 22:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a főnök ugyan úgy ember mint én meg bárki más meg ha jogi szempontból is nézzük jogunk van dolgokhoz az életben meg a mi saját életünkben is azt hiszem és nem azt mondom , hogy nekem ne mondja meg senki , hogy mi hogyan legyen mert meghallgatok én bárkit és bármilyen véleményt és azt nem állítom, hogy tojnék rá mert nem , mert valahol azért valakinek valamiben igaza is lehet ha persze valóban igaza van az én szemszögemből is nézve vagy akár máshogyan is.... Egyébként meg kapja be az aki engem le néz 😁
dec. 21. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Téged sem az eszedért szeretnek.

Már ha egyáltalán.

dec. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de akkor idékez tőled: "akkor is mi van abban , hogy egy alkalmazott jobb , sikeresebb mint a művezetője meg a csoportvezetője." Ha jobb, sikeresebb lennél náluk, akkor nem azt a munkát végeznéd. Még egy: "Mindenkit akit tudok lealázok mindenben amiben csak tudok aztán mivan akkor semmi?" Miben? 2x olyan gyorsan pakolod a terméket a dobozába mint a 60 éves Pista bácsi? Gratulálok, tényleg okosabb vagy, mint egy ötödikes.😂
dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!