Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A shein csomagom visszamegy a...

A shein csomagom visszamegy a feladónak?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot a sheinről amit előre ki is fizettem.

Az express one hozta volna ki. A rugalmas kézbesítésnél megjelöltem egy napot amikor itthon leszek, majd eljött az a nap és nem hozták pedig egész nap itthon vártam. A futár folyamatosan eltolta a kézbesítés időpontját , 5 napig tologatta. Addig hogy most már külföldön vagyunk januárig szóval nem tudom átvenni. Ma végre hozta,láttam reggel az emailt és hívott is de nem tudtam felvenni erre kaptam egy emailt hogy visszaküldik a feladóhoz.

Mit tudok tenni? Ez nagyon nem korrekt...értem én hogy karácsony és zűrzavar, de nem poénból jelöltem meg a napot amikor itthon leszek..ha már rugalmas kézbesítés...ez a lényege,nem?

Most így mi lesz? Visszamegy a sheinre és mi történik? Az express one-nak tartozok valamivel vagy ők többé nem hozzák ki a csomagom mert 1x ez megtörtént? Illetve a sheinről szért még rendelhetek majd,nem? Ezzel nem kerülök valami feletelistára ugye?

Most már így nem is érdekel ez a csomag...de a pénzem azt visszautalhatnák.

Mit tegyek? hogy megy ez az egész?



dec. 18. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ird le a shein es az expressone ugyfelszolgalatnak, hogy ez tortent...
dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ok is mar csak valszeg januarban fognak tudni valaszolni.
dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nkm 1x alirol hoztak egy fulest express one al.

Vagyis hoztak volna.

Irtam nkik az express one ak es semmit nm tudtak tenni. Még mutattak h a futar keresett es h en vagyok a hibas stb.

Szoval a penzt se , termeket se

dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,felhívom őket holnap,hátha még ki tudják hozni.
dec. 18. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:
tanultam a dologból,ezentúl csak csomagpontra kérem, nem szabad bízni a kiszállításban...
dec. 18. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A kiszallitasban alapesetben lehet, de most karacsonyi forgalom van, az automatak is fullon vannak... nekem alig birtak berakni automataba a rendelesem.
dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
visszaküldték...
dec. 21. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!