Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Melyik az a film, nem emlekszem és régen láttam már, az van benne, hogy egy csapat kutató elmegy az északi sarkra (vagy hasonló helyre) és a mélybe kezdenek el kutatni, de aztán talán valami fele virus támadja meg oket, és nem tudják mi az oka, de a mélyből tör rajuk valami, és a végén egy nő éli túl, de ő is rájön hogy nem szabad oda menni.


A másik film pedig egy ilyen szerb film stilusu, és egy volt rendőrnek van egy lanya annak egy barátja, és a barátja el tervezi hogy megöli a rendőrt valami miatt, majd nem sikerul neki és megbilincselik majd már mindenki oda keveredik nagyneni szomszéd kolléga, stb és a végén a fiú marad csak életben. Ez inkább ilyen vigjatek beuteses.



dec. 19. 14:40
 1/6 anonim válasza:
Gyilkos paraziták. Val Kilmer filmje.
dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A pokol mélyén 2020-as film, orosz.
dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos egyik film sem az amire gondoltam, de köszönöm az ötleteket megfogom nézni őket :)
dec. 20. 00:21
 4/6 Tárnok Misi válasza:
A dolog (The Thing)
dec. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1. nekem olyan, mint ha a Dyatlov incidens-ről készült azonos című film: Halálhegy - A Dyatlov-rejtély lenne. Csak ott nem vírus támadja meg őket, hanem egy szörny, ami az oroszok egyik titkos kísérlete lehet(ett).
dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem sajnos nem a dolog című film az, keresésekbe nekem is azokat dobta be folyton.


5/5 válaszolónak:

Így van kb hasonló a történet szinte, talán mintha arról másolták volna a filmet de nem az sajnos, de köszönöm a válaszokat :)

dec. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!