Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít az új...

Csak engem idegesít az új telecom reklám?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de egyszerűen a hidegráz tőle... Csak én vagyok ezzel így?

dec. 20. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Tele𝐤om, nem tele𝐜om. (Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság.)

Nem olvastam, hallottam mástól, hogy idegesíti, de ettől még lehet.

Magamról tudom, hogy általában nem idegeskedem, és ha valami nem tetszik, akkor nem hallgatom, nem nézem, hacsak nem kényszerülök rá. TV reklám nézésére nem vagyok kötelezve. Műsort élőben nem is nézek, csak felvételről, felvétel esetén pedig a reklámoknál gyors előre tekerés gombot nyomok; így egy másfél órás filmet nem két óra alatt tudok megnézni.


Amúgy, nem tudom mit vársz? Ha többen is idegeskednek miatta, akkor megnyugszol, és már nem is fog idegesíteni?

dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Engem annál sokkal jobban idegesít a kormánypropaganda legújabb reklámja, amit kb minden egyes youtube videó megnézésekor hallgatnom kell 5-6 másodpercig, amíg át nem tudom ugrani. És mindig csak azt dobja be, semmilyen más reklámot sem. Persze mindezt közpénzből. Lenne erre a jelenségre pár válogatott kifejezésem, de azokat inkább nem írom le.
dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvan 1es ke. Ülj le folytasd tovább 😁
dec. 21. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Te nézel reklámot?

Szegény...

dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne nézd!
dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező

engem is idegesít de nagyon

de ha jobban megnézed az átlag családi karácsonyt mutatja be

1. a családi összejöveteleken is az a téma, mikor lesz diplomád, miért nincs diplomád közbe meg a szakmáddal 2x annyit keresel mint ők

2. Családi karácsony másik fő témája mikor lesz már barátnőd miért nincs barátnőd mikor nősülsz stb....

dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!