Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a földönkívüliek...

Hisztek a földönkívüliek létezésében?

Figyelt kérdés
Gyerek korom óta érdekel a téma. Rengeteget olvastam a témáról,dokumentum filmeket néztem stb. Ti tapasztaltatok már vagy láttátok bármi témával kapcsolatos dolgot? Léteznek vagy sem? Van rá bármi esély hogy találkozunk velük vagy sem? Barátságosak vagy ellenségesek lehetnek? Még egy kicsit eltérő kérdés…(vagy mégsem?) Vajon miért nem volt holdra szállás 1969 óta? Mit láthattak? Politika áll a háttérben vagy más? Ui.:szkeptikusok és akik csak szét akarják trollkodni a kérdésem léphetnek tovább,a többieknek szívesen várom a hozzászólásait :)

dec. 21. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ahogyan már írták is, ez nem hit kérdése, hanem nyugodtan lehet akár tényként is kezelni. Van fogalmad a Világegyetem méretéről, és mondjuk a relativitáselméletről legalább alapszinten? Az eddigi kutatások során nem bukkantunk idegen élőlényekre, viszont nem is kerestük/kereshetjük hatékonyan a távolság miatt. A fénysebességet pedig fizikai képtelenség átlépnie egy testnek, így ad absurdum ezen kívül mást feltételezni:"akkor akkor a sok doku film,ufó észlelés mind csak paraszt vakítás,média trükk?" Igen, az.
dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9


Vannak igazi UFO észlelések, de ezek nagy része vagy egésze valószínűleg titkos katonai teszt vagy csak olyasmi amiről nem tudod hogy mi. Pl ejtőernyőst is néztek már UFO-nak:D


Ettől eltekintve az ilyen földönkívülis dokuk mindd csak kamuk. Olyanok mint amikor mennek a Lochnesi szörny vagy a Yeti után és mindenki meséli hogy látta meg ilyenek közben meg nincs is semmi

dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már az előző inkarnációmban sem hittem bennük!
dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezt a távolság dolgot felejtsd már el, ez csak nekünk akadály, ők olyan helyekre is el tudnak jutni amit mi el sem tudunk képzelni.

Igen, léteznek és láttam is, egy ismerősöm pedig személyesen is látta és kapcsolatba került egy ilyen lénnyel. Elárulom hogy egyáltalán nem volt nagyfejű, sötét nagyszemű szürke és nem is olyan kicsi mint ahogy ez róluk elterjedt. Inkább magas skandináv típus de a bőre az valóban olyan pikkelyszerű.

márc. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 Engem a bizonyított és tényszerű dolgok érdekelnek, nem pedig az "ismerősöm látta" című okosságok. Azt pedig hadd engedjem meg magamnak, hogy megkérdőjelezzem elméd épségét, ha valóban ezzel a támadhatatlan érvvel szeretnéd megcáfolni a fizika számos ismert és létező törvényét.
márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én ebben hiszek:

Arthur C. Clarke: 'Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.'

máj. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Amúgy ajánlom ezt a cikket:

[link]

máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Számtalan cikk és videó van, amikben a holdraszállás mellett sorolnak fel bizonyítékokat. Linkelek párat. Ezek mind magyar nyelvűek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=zt2wzKpJ_b8

https://www.youtube.com/watch?v=afbSsMTbaEU

https://www.youtube.com/watch?v=TG4RYzTwvDY

https://www.youtube.com/watch?v=HXdv0x-MPZE

máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Bocsi, ez utóbbit nem ide akartam.
máj. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!