Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana áruházat vagy...

Valaki ajánlana áruházat vagy magyar weboldalt ahonnan hidzsabot be lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Egyenlőre pulóver kapucnijával próbálom hejettesíteni, de nem mehet így a végtelenséfig

dec. 22. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

De ha érdekel a véleményem, Magyarországon nem fognak megkövezni azért, ha nem takargatod magadat. Itt van lehetőség arra, hogy egy nő nőként öltözködjön.

dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Tudom, hogy senkit nem érdekel, de engem igen.

dec. 22. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem én mondom, korábban olvastam itt.

Többen nekitámadtak egy kérdezőnek, hogy csak bajt csinál vele, ha nem tökéletesen viseli. Nem divatcikk, nem illik csak azért felvenni, mert tetszik.

Ahol viszonylag sűrűn előfordulnak muzulmánok (Pesten pl. több ilyen hely van), akkor kiteszed magad annak, hogy hevesen felróhatják, hogy tiszteletlen vagy, nem tartod be az előírásokat, ha meg azzal menti valaki a dolgot, hogy ő nem is hívő, csak olaj a tűzre.

dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez már csak ilyen utolsó lépések közé tartozik mielőtt úgymond fölvenném a vallást. Nem divatból csinálnám
dec. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!