Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv.Érdemes e a TEMU alkalmazá...

Üdv.Érdemes e a TEMU alkalmazásra regisztrálni ,nem rejt e valamilyen veszélyt az adathalászat szempontjából ? Egyáltalán miért kötik regisztrációhoz a vásárlást ?

Figyelt kérdés
dec. 27. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
NAgyon sok helyen regisztrálni kell a vásárláshoz.
dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a majdnem 100%-os akcióktól csábultál el, akkor emiatt felesleges. Csak az első rendelésre vonatkozik, nem mindent ennyiért kapsz meg. De amit veszel, az is gagyi kínai kacat, és annyit is ér. Hacsak nem szoktál a helyi kínai piacon vásárolni és ezt akarod online formában megtenni, akkor nem lesz nagy élmény a kínálat.


Azért van regisztráció, hogy egy felületen kövesd a rendeléseid állapotát vagy tudj panaszkezelést végezni, kapcsolatot tartani az eladókkal. A piactereken nem egy áruházból vásárolsz, hanem több ezer eladó termékeit listázod.

dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sok cikket olvastam már a Temuról, vásárlói véleményeket is, és 100%-ban rosszakat. Még fizetett kamu feldícsérést sem találtam.

Azt nem értem, hogy minden nap van legalább egy olyan kérdés, ami igencsak gyanús oldalakról szól, hogy érdemes-e. Miért nem jók a már beváltak?

dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én minap szaladt bele a jó áraikba, regisztráltam is.

Aztán megnéztem a visszaküldést, a reklamáció lehetőségét, de csak ködöt találtam.

Meg ugye mintha amerikából jönne, vám, áfával, ügyintézéssel.

Van valakinek pozitív tapasztalata?

dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben rájöttem,hogy még a kártya adataimat lekérik úgyhogy felejtős az egész.
dec. 28. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Átirányít egy bank fizetési felületére, vagy saját területén kellene kártyaadatot megadni?
dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
#5: egy külföldi rendelésnél sincs utánvétel, mindig előre fizetsz bankkártyával. Az oldal legális, nem fogják ellopni a pénzed. Nem használná ennyi ember (csak az USA-ban átlépték a 100 millió felhasználót), ha veszélyes lenne. De attól még szemetet árulnak.
dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes letölteni, nincs semmi csalás az adatokkal. Nem vásárlotam mondjuk, de letöltöttem.
jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!