Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írta egy férfi kommentbe...

Miért írta egy férfi kommentbe? hogy olyan nincs hogy férfi hiszti azt írta csak mi nől állítjuk ezt szerintem meg van úgy csinál mintha szégyellni való lenne

Figyelt kérdés

dec. 29. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert egy hímsoviniszta farok.

Én is szoktam hisztizni - 44F - csak mi máshogy csináljuk, nem sírás van, hanem durva káromkodás, meg odab..unk valamit a földhöz.

dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
a nok sirnak es duzzognak, a ferfiak inkabb egyedul vannak es ugy duzzognak
dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Van, csak a férfiakra nem annyira jellemző, és nem annyira látványos. ( De ha kérdést írsz ki, akkor kicsit figyelj jobban a helyesírásra:D)
dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Mit kell ennyit hisztizni egy egyszerű komment miatt...
dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs! Tüntesd el a telefonját, okosóráját egy felnőtt bőrben ragadt függő gyereknek, aztán figyelj! :DDD
dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös, ha valakinek az értéktárgyait, fontos dokumentumait, személyes adatait, pénzét (pénzéhez hozzáférését) "eltünteted" azzal nem hisztit okozol hanem pánikot. Méghozzá teljes joggal. Ostoba, dedós dolog ilyesmit kitalálni is.
dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert belenevelte a környezete,hogy szégyenleni való.
dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!