Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert erzem azt hogy az...

Miert erzem azt hogy az emberi kapcsolatoknak van legkevesbe ertelme ezen a Foldon?

Figyelt kérdés
jan. 2. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Osszejonnek, egyutt vannak aztan szetmennek… mintha semmi ertelme nem lenne ennek az egesznek
jan. 2. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg vagy keseredve, mert neked nem jön össze. A gyűlölködéssel és irígykedéssel nem mégy előre. Inkább gondolkozz el, neked miért nem sikerül. Gyere ki a szobádból, sportolj, gyúrj, menj emberek közé és előbb-utóbb összejön. De ha pukkadva ülsz a szobádban, senki nem fogja rád verni az ajtót.
jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem gyulolkodok, nem irigykedek

Csak valahogy semmi ertelme szamomra ennek az egesznek

Foleg úgy hogy osszejonnek, az egyik full szerelmes lesz a masikba, a masik meg elhagyja es ujra egyedul marad

Akkor mi ertelme volt ennek az egesznek??

jan. 2. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert amíg tart, addig örömet ad. Másrészt nincs előírva, hogy törvényszerűen megszakadjon.

Gondolom, téged egyszer elhagytak, és ezt nem tudod feldolgozni. Mivel a világ 8.000.000.000 emberének többsége kapcsolatban él, elég nehéz elhinni, hogy nem érted az emberi lét lényegét. Társunk van, mert szeretjük, mert szeretünk dolgokat együtt csinálni, mert létezik szex és családalapítás, gyerekek, napi örömök. Te ezt nagyon is érted, csak védekezésül távol tartod magadtól, mert egyszer valaki belédszántott. Hidd el, lesz jobb. Ne add fel.

jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyet tudok érteni, nem értem ezt a párkapcsolat mániát sokaknál. Persze biztos, hogy van olyan, amikor megéri, mert jó a kapcsolat és jobban érzik együtt magukat az emberek. De nagyon sokan csak azért vannak valakivel, mert kapcsolatfüggők és inkább tűrnek, mint kilépjenek egy szr kapcsolatból. Szerintem túl van értékelve a dolog, közben meg kapcsolat nélkül is lehet kiegyensúlyozott, boldog az ember, ha van hobbija és érdeklődési köre. (Pénz sem àrt hozzá)
jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan mondják ezt a halandzsát, hogy mindegy kivel, csak jöjjek össze valakivel stb. Egyik fülemen be, másikon ki. Érdekes, hogy sokan mégis alkoholisták lesznek meg drogfüggők a "csodálatos idilli kapcsolatuk" miatt, persze kifelé nem ezt a képet mutatják. Nagyon sok boldogtalan házasság van, amit már csak a lakáshitel tart össze, vagy az se. Nem mondom, hogy nem léteznek kivételek, de egyre kevesebb.
jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!