Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány fülke szokott lenni a...

Hány fülke szokott lenni a női mosdókban?

Figyelt kérdés
Nyilván más egy pláza mint egy kis kávézó, szóval úgy nagy átlagban vagy "intézménytől" függően.

jan. 3. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
„nagy átlagban”: 2,840465656566. („kis átlagban”: 2,84.)
jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Atlagosan hany szek van egy moziban? Es atlagosan hany hely van egy aruhaz parkolojaban? Atlagosan hany IQ-pontja van az ilyen kerdezoknek? (na jo, erre pont tudom a valaszt: 85, azaz epphogy nem nyaladzik de cipot kotni mar nem tud)
jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nulla, már mindenkinek mobilja van.
jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy az átlag IQ-m 85, az amerikai és brit statisztikákat konkrétan meg tudtam találni, intézménytípusokra lebontva (iskola, egyetem, szórakozóhely X befogadóképesség alatt, X befogadóképesség felett, stb.).

Szóval cipőt kötni nem tudok, angolul viszont megtanultam és tudok szöveget értelmezni, használni a Google-t is. Persze ezek mennek mind nyáladzva bunkókám, ezt aláírom.

jan. 3. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen valtozo
jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3
jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2
márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1-2? Wow, az nagyon kevés 😮 Férfiban nagyon minimum az 1 piszoár + 1 fülke, de inkább 2 piszoár + fülke. Asszem egy újabb magyarázat nálatok a sorállásra. Ez elég döbbenet, pláne hogy nálatok sokkal bonyolultabb művelet egy egyszerű pisilés is.
márc. 18. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!