Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érkezett meg az...

Miért nem érkezett meg az átutalás? 3 napja kezdeményeztem a Tippmixpro profilomból 97000 Ft összegű sikeres kifizetést, viszont még nem érkezett meg a bankszámlámra.(Raiffeisen Bank) Korábban a sikeres kifizetés után mindig másnap már megérkezett.

Figyelt kérdés
jan. 5. 10:37
 1/1 anonim válasza:

Mostanában tényleg elég hamar kifizetnek, de azért az egy nap nem biztos. Nekem mostanában is volt kettő vagy három nap. Amíg a rendszer nem újult meg, addig meg olyan össze visszaság is volt, hogy két egymás utáni kiutalásból a későbbi jött meg előbb.. De a lényeg, 8 napjuk van utalni, addig ne aggódj. Ha letelt, akkor keresd az ügyfélszolgálatot. Telefonon próbálkozz, mert emailt írhatsz, de nekem arra még sose válaszoltak, csak ha telefonáltam, akkor egyszerre olvasták. Telefonálni viszont macerás, általában fél órát kell várni mire kapcsolnak.

Nekem egyébként eddig a kiutalásra max 5 munkanapot vártam.

jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!