Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témaspecifikus trollok...

Milyen témaspecifikus trollok vannak az oldalon?

Figyelt kérdés

Megfigyetlem hogy minden témának meg vannak a trolljai és a tábor ellentábor.


Társkeresési problémák - Incelek vs Feminácik

Számítástechnika - Linuxosok vs Windowsosok

Karrier, fizetés - Nettó 1,5 milliót keres mindenki. És mindenki inkompetensnek van nevezve. Minden szakma le van nézve, egyik diploma, egyetem sem ér semmit.

Üzlet és pénzügyek - Mindenki gazdag, jó befektetése van, több 10 milliós megtakarítása.



A többi topicot nem szoktam olvasni, a politkába gondolom mi lehet. Mi van a többibe?



jan. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

témaspecifikus...


ne nevettess már

egy troll alapképlete a következő:


minden állítással szembe menni + végsőkig kitartani = levakarhatatlan ellenvélemény


vagyis nem a téma határozza meg a troll helyét. a troll határozza meg a témát


pusszancs

jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 39F inceles sok helyre írogat, nem csak a társasba.


Az elektronikusban volt egy durva iPhone-os troll. Napjában tucatnyi kérdést írt ki. Szerencsére eltűnt. De mindig van néhány iPhone vs android csörte. Szinte bármelyik kérdésnél előkerülhet ez az ellentét és akkor aztán beindulnak az androidosok és végigpirosozzák az egészet....

Van egy kőbunkó akinek valami ordenáré stílusa van és mindig mindenkit leugat. Felismerhető a stílusáról, aztán 1-2 keresztkérdés után eszkalálódik a helyzet és elkezd anyázni és bohóc arcokat szórni a kommentjeibe, így buktatja le magát teljesen.


A számtech kategóriából kiszálltam, mert újabban folyamat lepirosoznak mindenkit. Nem is értem mi megy ott :D


A közlekedés/tömegközlekedésben is van egy nagyokos aki mindenhez is ért, de a stílusa alapján csak valami túlbuzgó tini lehet. Mondjuk múltkor kettőnket is úgy csicskába rakott, hogy győztam törölgetni a szemem hogy jól látok-e :D


Van a kerékpáros kategóriában is egy aki le szokott osztani mindenkit. A stílusa ismerős, de nem vagyok biztos benne ki az. Sajnos elzavarta az összes okos válaszolót onnan. Kár, mert ott tényleg okos emberkék írkáltak nagyon jókat. Sokat tanultam még úgy is, hogy évtizetes kerékpár szerelési tapasztalatom van.


Állatos kategóriában betonarcúak vannak. Csak az a jó amit ő ír, minden más hülyesé és árt az állatnak. Bárki ellentmond neki azonnal támatád alá veszik. Humorérzék nulla.

jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utazás topikban ott van a "medvespray" kolléga, esetleg mellé lehet venni a többi, fejbenutazót.

Tudomány témakörben a rendszeresen előkerülő ezosok/konteósok. Az ezosok még csak-csak, ők amolyan jobbára ártalmatlan, hiszékeny emberek, akik témát tévesztettek. A konteósoknak viszont egy jó része biztosan troll.

jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D Tényleg az Android vs Iphone eszembe se jutott pedig az is egy örökzöld téma. A többi is jó, az állatos kategóriában hogy csak az a jó ahogyan ő tartja az állatait.


Jókat írtatok!

jan. 6. 15:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!