Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik sokan light...

Miért szeretik sokan light jagamit?

Figyelt kérdés

Az egész animében kihasznál mindenkit,bármit meg tesz hogy elérje a célját és ez érdekében megöl egy csomó embert.

Hatalom mániás, őrült akinek Agyára ment a nagy hatalom.

De mégis a végén neki szúrkolunk (Énis) de miért?



#anime #Deaht note #Light jagami
jan. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért: "megöl egy csomó embert"
jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert erős személyiség, gátlástalan karakter, cél tudatos, és olyanokat gyilkol meg jó szándékból akik már ki ontották ártatlanok életét, ha tehetném, én vissza hozznám a halál büntetést, ami arra az esetre vonatkozik, ha valaki ártatlant vagy gyermeket gyilkol bizonyitekok híján rögtön megölik, nekem ez miatt imponál nagyon az egész anime is öröm nézzni, szerintem egy gyilkosság sosem lesz megbocsátható senki sem ölhetne csak úgy meg senkit, az ilyen mocskok mint pl a sorozat gyilkosok, halált érdemelnek méghozzá fájdalmas.
jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elégg bizonyíték híján * el írtam
jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

"és olyanokat gyilkol meg jó szándékból akik már ki ontották ártatlanok életét"

Pontosan, pl. FBI ügynököket, az apját stb.


"szerintem egy gyilkosság sosem lesz megbocsátható senki sem ölhetne csak úgy meg senkit, az ilyen mocskok mint pl a sorozat gyilkosok, halált érdemelnek méghozzá fájdalmas."

Szóval a gyilkosság bűn, de kényszerítenél mást, hogy gyilkoljon. Érdekes elképzelés, kifejezetten pszichopata.

jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen ahogy mondod, aki ártatlant gyilkol, azt kegyetlen módon gyilkolják meg. Lehet pszichopata neked, de szerintem ez igazságos legalább is számomra.
jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

" Lehet pszichopata neked, de szerintem ez igazságos legalább is számomra."

Bocs, nem nekem, ez definíció. Te elkezdesz úgy embereket gyilkolni, hogy többször kiderült a történelem során, hogy embereket ártatlanul ítéltek el, de téged ez nem zavar, te csak gyilkolásznál, mert neked ez jól esik.

Ez bizony definíció szerint pszichopata.

jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már mondtam semmi bajom azzal ha szerinted az, nem zavar a véleményed semleges vagyok veled szemben, ha lenne rá bizonyíték hogy valóban egy adott ember a tettes gyilkosságot érdemel, részemről ennyi.
jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!